Skocz do zawartości

Problemy z Galerią, zamulanie, wyskakujące okna błędów i moje rozwiązanie.


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałam opowiedzieć historię jak mały problem generował duże błędy.

Mój redmi 4 pro od jakiegoś czasu spowolnił galerię,  było to o tyle irytujące, że zawsze śmigała aż miło, a tu nagle trzeba czekać. Ten pierwszy objaw problemu pokazał się kilka tygodni temu.  Dalej było gorzej,  aplikacje spowolniły,  pojawiały się dziwne komunikaty o błędzie np. podczas przeglądania poczty wyskakiwał błąd, że aplikacja messenger przestała działać, mimo ze z niej nie korzystalam. Wyglądało to kiepsko bo w końcu zawieszał się cały telefon,  a dziś  ostatecznie nie dało się włączyć ani galerii ani sklepu google.play (pomyślałam,  że może aktualizacja apek pomoże). Próbowałam też zaktualizować system ale bez efektu (i tak nie było aktualizacji). Po tym jak każda próba włączenia galerii kończyła się dziś zawieszeniem telefonu na kilka minut postanowiłam zrobić to,  co każdy szanujący się informatyk czyli: WYŁĄCZ I WŁĄCZ. 

I wiecie co? Xiaomi wyświetlił mi komunikat,  że karta sd uległa uszkodzeniu i trzeba ją sformatować, ale ja po prostu ją wyjęłam. 

Telefon śmiga jak nowy,  nic się nie zawiesza,  galeria działa bez problemu. 

Przepraszam,  za tak długi post ale wciąż jestem pod wrażeniem, że niemal oddałam telefon do serwisu podczas gdy rozwiązanie było tak proste. Może ktoś ma podobne przeboje ze swoim,  w takim razie,  wyjmij kartę  pamięci ;)

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...