Jump to content

MIUI 7.8.24

ZduneX25

Recommended Posts

Przychodz

24 minuty temu, slimdick napisał:

Możesz rozwinąć wypowiedź ? Sprawdziłem i po prawidłowej konfiguracji MIUI działa bez problemu, Gmail jak i Inbox.

@wolf jak wspomniałeś nie trzeba już specjalnie dodawać "kłódkę" do aplikacji, powiadomienia bez problemu wyskakują,Gmail,Inbox,Hangouts itd. Na poprzednich wersjach MIUI właśnie z tym miałem problem bo były dopiero po otworzeniu aplikacji.

Przychodzi mail i nie mam powiadomienia. Gmail się drze od razu. Inbox milczy. Ma już dane wszystkie uprawnienia/autostarty jakie można i nic z tego.

17 minut temu, Norbix029 napisał:

Polecacie zrobić na nowo instalację (na czysto) czy zostawić tak jak jest ? Zmieni to jakoś pracę telefonu w pozytywny sposób ? ;)

Czy w czymkolwiek pomoże, to nie wiadomo, ale zaszkodzić nie powinno.

1 godzinę temu, slimdick napisał:

@wolf jak wspomniałeś nie trzeba już specjalnie dodawać "kłódkę" do aplikacji, powiadomienia bez problemu wyskakują,Gmail,Inbox,Hangouts itd. Na poprzednich wersjach MIUI właśnie z tym miałem problem bo były dopiero po otworzeniu aplikacji.

A Endomodo nie trzeba dodawać do Autostartu. Co prawda przy włączonym oszczędzaniu baterii w aplikacjach po pewnym czasie wyłącza GPS, więc sugerując się postem @lateta wyłączyłem oszczędzanie globalnie.

@Spili wyłącz oszczędzanie w aplikacjach, Bateria i wydajność/Oszczędzanie baterii/Wybierz aplikacje/. Możesz wyłaczyć dla konkretnej apki lub dla wszystkich.

Edited by wolf

1 godzinę temu, wolf napisał:

A Endomodo nie trzeba dodawać do Autostartu. Co prawda przy włączonym oszczędzaniu baterii w aplikacjach po pewnym czasie wyłącza GPS, więc sugerując się postem @lateta wyłączyłem oszczędzanie globalnie.

Tak, to "oszczędzanie" to raczej problemy niż korzyści.

A co do Autostartu... to ostatnio (pod wpływem licznych postów o ubijaniu) zacząłem się więcej bawić tą funkcją – zabierać to uprawnienie apkom, którym zawsze je dawałem i odwrotnie. I moje wstępne wrażenia są takie, że może tak być, że ta funkcja w ogóle nic nie daje i niczego nie zmienia... Może to relikt wcześniejszych wersji (Andka, MIUI?), a teraz już nie ma wielkiego wpływu na nic? Testujta i opisujta! :)

Panowie, przez przypadek dzisiaj dotknąłem telefonu, gdzieś, bo go podnosiłem I moim oczom ukazało się okno do wyszukiwania aplikacji, nie wchodząc w listę aplikacji. Wiece jak to się uruchamia?
Przeciągnij palcem od dołu do góry.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, lockerek napisał:

Moze zle się wyrazilem chodzi mi to ze mozna wylaczyc oszczedzanie aplikacji przez wchodzac w bateria i  drugie wydajnosc a oszczedzanie baterii

Jeśli przedtem "źle", to teraz za to kompletnie niejasno...

No właśnie nie. Mam Nova launcher I gest pociągnięcia palcem na home screen mam ustawione co innego. Gdzieś mi się musiało coś przycisnąć.
W takim razie w app drawerze przeciągnij palcem w dół.

Tak z ciekawości, wie ktoś może czy będzie MIUI 9 dla Mi4 w jutrzejszej aktualizacji? Widziałem, że ludzie testują już 7.8.28 na MI4 LTE (trzeba flashować china miui 8 i dostaje się ota do miui 9, tylko nie wiem czy trzeba być beta testerem).

Edited by Zenderable

9 minut temu, Zenderable napisał:

Tak z ciekawości, wie ktoś może czy będzie MIUI 9 dla Mi4 w jutrzejszej aktualizacji?

...

Cytat

Supported Devices:
The first batch of supported devices: Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X, Mi 5X and Mi 6.
The second batch of supported devices: Mi MIX / Mi Note 2 / Mi 5 / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi 5c / Mi Max 2 / Mi Max / Mi 4s / Mi 4c / Mi Note Pro / Redmi 4/4X.

Jak widać, Mi4 będzie dopiero z resztą urządzeń pod koniec września, czy będzie szybciej od xiaomi.eu, tego Ci nikt nie powie, bo nikt tego nie wie...

• Like 1

26 minut temu, Nezumi napisał:

...

Jak widać, Mi4 będzie dopiero z resztą urządzeń pod koniec września, czy będzie szybciej od xiaomi.eu, tego Ci nikt nie powie, bo nikt tego nie wie...

Już się tak nie denerwuj :D

Chodzi mi o to, że "the first batch" już było na początku, tak samo "the second batch" bodajże w 7.8.24? Zostaje reszta, nigdzie nie pisało, że to ma być pod koniec września - lecz we wrześniu, dlatego zastanawiam się czy jutrzejszy dzień, ostatni dzień sierpnia można już zaliczyć do wrześniowych aktualizacji, tym bardziej że aktualizacja jest udostępniania w piątek - 1 września.

Dodatkowo myślałem, że wiedzą to osoby, które kompilują xiaomi.eu, bo jakieś informacje chyba powinni mieć? :P

@slimdick

Widziałem własnie, zdziwiłem się, że tak szybko ten model dostał 8.0, dodatkowo wszystkie najważniejsze rzeczy działają... tylko jakoś do instalacji się zabrać nie mogę. :P

Edited by Zenderable

W Miui 8 w powiadomieniach Gmaila na ekranie blokady pokazana była ilość nowych wiadomości oraz konto, na które one przyszły. W Miui 9 tego nie ma - puste miejsce zamiast adresu konta. Tak ma być czy to bug? Dla innych aplikacji działa dobrze.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

@slimdick
Swój mi4c posiadasz w wersji 2 czy 3 GB?
Kończąc temat u mnie w wersji 2/16 pomógł miflash i powrót na androida 5.1 i jest tak jak powinno choć czuć różnicę między 2 a 3 GB ram.
Także reasumując ciężko stwierdzić przyczynę, ale wyczyszczenie telefonu pomogło. Nie testowałem nowszych wersji po miflashu.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

14 godzin temu, martin3z napisał:
15 godzin temu, lindeep napisał:
Przeciągnij palcem od dołu do góry.

No właśnie nie. Mam Nova launcher I gest pociągnięcia palcem na home screen mam ustawione co innego. Gdzieś mi się musiało coś przycisnąć.

Też używam Nova i tak to mam rozwiązane:

ustawienia Nova > Gesty i wprowadzenie > *wybierz gest* > Zakładka NOVA, wybierz "Szukaj"

Ja to akurat ustawiłem jako przeciągnięcie 2 palcami z góry na dół...

W podziękowaniu @QBAQ

• Like 1

Siemka. Wiadomo coś o funkcji pokazywania stanu naładowania urządzenia podłączonego przez bluetooth? Zmieniałem ostatnio system z stable na betę miui 9 i wiem że pokazywało mi i nie pamiętam na którym romie to było. Fajna opcja i brakuje mi jej wiadomo coś? 

• Like 1

Siemka. Wiadomo coś o funkcji pokazywania stanu naładowania urządzenia podłączonego przez bluetooth? Zmieniałem ostatnio system z stable na betę miui 9 i wiem że pokazywało mi i nie pamiętam na którym romie to było. Fajna opcja i brakuje mi jej wiadomo coś? 
U mnie na miui 9 i mi6 pokazuje ze słuchawek Macaw

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...