ZduneX25

MIUI 7.8.24

Recommended Posts

Mam problem w Redmi Note 4X w wersji Miui xiaomi.eu 7.8.24 i drugi taki sam telefon tylko wersja GLOBAL i też takie samo miui.

Gdy rozmawiam z kimkolwiek przez telefon i włączę tryb głośnio mówiący to druga osoba mnie wcale nie słyszy.

17 minut temu, tricor323 napisał:

Gdy rozmawiam z kimkolwiek przez telefon i włączę tryb głośnio mówiący to druga osoba mnie wcale nie słyszy.

Mów do mikrofonu :)

48 minut temu, MatixYo napisał:

@Zenderable Beta testy dla "trzeciego rzutu" już trwają. Być może Miui 9 będzie dla Was już jutro, albo za tydzień.

Mam global na redmi note 3 pro z beta testów, jedyne co się zmieniło to motyw, nie ma praktycznie nic na androidzie 6 nowego, ani dzielenia ekranu, ani animacji, jedyne co nowego to tylko i wyłącznie zmiana launchera i aplikacji "aktualizacje" no i ciut inny wygląd panelu sterowania, tak to zupełnie nic nowego i żadnej funkcji którą mają urządzenia na androidzie 7. Działa tak samo jak global przed miui 9 ;)

• Like 1

1 godzinę temu, MatixYo napisał:

@Zenderable Beta testy dla "trzeciego rzutu" już trwają. Być może Miui 9 będzie dla Was już jutro, albo za tydzień.

Czyli jest szansa że zobaczę jutro na swoim redmi note 3 se miui 9 :) o której godzinie zwykle się pojawiają aktualizacje miui polska?

Edited by kiltel

13 minut temu, Pawel978 napisał:

Mam global na redmi note 3 pro z beta testów, jedyne co się zmieniło to motyw, nie ma praktycznie nic na androidzie 6 nowego, ani dzielenia ekranu, ani animacji, jedyne co nowego to tylko i wyłącznie zmiana launchera i aplikacji "aktualizacje" no i ciut inny wygląd panelu sterowania, tak to zupełnie nic nowego i żadnej funkcji którą mają urządzenia na androidzie 7. Działa tak samo jak global przed miui 9 ;)

Czyli Redmi Note 3 można dodać w tabelce EOL.

Przed chwilą, majdan12 napisał:

@slimdick

Ale jak to przecież są aktualizacje :-D

Skoro nic nie wnoszą tylko jest to samo ...

@slimdick

Ale ważne że są nowe wersje na ten model a to że nic się nie zmienia to inna sprawa o której się głośno nie mówi, ważne żeby numerek się zmieniał...

Edited by majdan12
Literówki
  • Like 1

32 minuty temu, slimdick napisał:

Czyli Redmi Note 3 można dodać w tabelce EOL.

Po prostu xiaomi uzależniło niektóre funkcje od numerka androida. Jak zrobią dopieszczone miui 8 jako miui 9 gdzie wszystko będzie super stabilne i bateria super to może tak być, nie zależy mi na tych "nowościach".

To teraz czas na moją opinię na temat tej aktu w Mi5...

1) System potrafi ubić nawet apki z kłódką i autostartem. Dzięki autostartowi apka zaraz wstaje, ale jest to uciążliwe, gdy nagle spotify umiera, odpalasz, no niby jest, puszczasz nutkę, 1-2 polecą i d*p, znowu cisza...

2) Coś grzebali od strony dźwięku... na jakimś z ostatnich MIUI8 na słuchawkach jak i na głośniku pięknie grało, wszystkie pasma słyszalne, żadne się jakoś potwornie nie nachodziło... aktualnie jest, dla mnie, dramat... na głośniku totalna loteria, pewne pasma raz są słyszalne, raz totalnie giną, nachodzą się... Na słuchawkach ciut lepiej, ale nadal słychać nachodzenie się pasm... Już pomijam fakt głośności powiadomień bo to juz totalna loteria, raz słychać, raz nie...

3) Gdy system nagle ubija apki to powrót do pulpitu potrafi trwać nawet i 2-3sek, jak na głośno ogłaszane "szybkie miui9" to raczej jakiś żart jest...

• Like 1

1 minutę temu, slimdick napisał:

@sp4ubw czyli powiadasz że już można pobierać 7.8.31 ;) 

właśnie leci upload na dedyk'a :) czyli chyba można pobierać :)

23 minuty temu, sp4ubw napisał:

@Nezumi , a 7.8.31? Bo już mogłeś wrzucić. Szkoda, że nie ma MI6.

Pobawie się jutro. Na dziś noc mam Life is Strange nowe do ogrania :D. Muszę korzystać dopóki urlop jest :D.

U mnie na MI5 już jest - jutro nie mam czasu się w to bawić to tym razem zdecydowałem się wrzucić już dzisiaj - póki co jest ok. Ustawianie ekranu głównego faktycznie dodali i działa. Tyle co na szybko sprawdziłem.

Jak kogoś interesuje to jest już też changelog https://basketbuild.com/uploads/devs/ZduneX25/changelog/7.8.31.html

właśnie leci upload na dedyk'a czyli chyba można pobierać

Dziś bez mi6? Czy jeszcze nie wrzucili wszystkiego...

Wystukane na Mi6

50 minut temu, RASTY777 napisał:

Jak kogoś interesuje to jest już też changelog https://basketbuild.com/uploads/devs/ZduneX25/changelog/7.8.31.html

Mnie lekko zaniepokoiło to:

GPS
Optimize - Optimized GPS for MI5 (08-29)

No nic, zobaczymy... Już ściągam, zaraz instaluję, rano w drodze do pracy - przetestuję :)

Edited by latet

Tylko nie w tym problem bo na obu telefonach jest tak samo tylko że telefon mogę trzymać w takiej samej odległości i mieć na głośniku lub normalnie i raz nie słyszy a raz słyszy

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

7 minut temu, latet napisał:

Mnie lekko zaniepokoiło to:

GPS
Optimize - Optimized GPS for MI5 (08-29)

No nic, zobaczymy... Już ściągam, zaraz instaluję, rano w drodze do pracy - przetestuję :)

Jestem na Xiaomi.eu 7.8.17 i porównując do Globala Stable to GPS znajduje fixa szybciej niż startująca rakieta. 

Czekam na Twoją relację o 7.8.31 i chętnie usłyszę czy OIS jest naprawiony, bo niestety kalibrowanie na 7.8.17 nie działa w mojej MI5. (na Globalu działała i widziałem różnicę, a tutaj bez zmian lewa strona bezruch, a w prawo aż płynie)

1 godzinę temu, JacekBB napisał:

Na najnowszym dev pojawiła się nowa ikonka z krzakami. Takie K

Na mi max nie ma żadnej ikonki.

Na obecną chwilę wydaje się że szystko jest ok. Oczywiście "mowa" o 7.8.31

[mention=5168]Nezumi[/mention] , a 7.8.31? Bo już mogłeś wrzucić. Szkoda, że nie ma MI6.

Przecież jest 7.8.31 dla MI6.

Rany. Sorki. Coś mi Tapatalk nie wczytał ciągu dalszego.

Działa OTA na Mi6 dla aktualizacji 7.8.31?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

OTA ma być dzisiaj wieczorem.

Wystukane na Mi6

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.