Skocz do zawartości

Xposed miui 9 android 7.0


lp77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Wiem że to temat 7.0 ale czy ktoś używa Xposed na Mi6 Miui 9 7.1.1 testowałem 2 wersje ale po reboocie wisi na logo Mi, który zestaw wybrać aby to działało? Oczywiście TWRP wgrane i root xposed_miui_edition_v88_7.1.1.zip , xposed installer_3.1.5 apk oraz xposed uninstaller_20180117-arm64 - xposed_miui_edition_v88_7.1.1.zip  też nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ip77 ale to jest chyba do Magiska, nie znam tego zawsze używałem wspomnianego Supersu i Xposed zresztą SuperSu już mam tak więc trzeba chyba wszystko od nowa bo czytałem że Magiska stawia się na czysto. Naprawdę nikt nie używa Xposed na Mi6 Miui9?A gdyby ....jak wygląda instalacja tego co polecasz? Piszę o Xposed bo korzystam z jego modułów takich jak xMiui, Miui Tweaks, App settings, Greenify. Pozdrawiam .

 

Edytowane przez QMiui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest zwykły xposed... tak jak pisał Ip77 robisz unroot w SuperSu instalujesz magiska najnowszego i później instalujesz Xposed tak jak instalowałeś. Przy Magisku praktycznie nic nie robisz, nie jest nic skompilowanego. Nie wiem czemu tak się obawiasz tego Magiska jak ognia.. Sam mam tez xposed oraz magiska i jakoś daje rade ;)

Edytowane przez lockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2018 o 13:58, QMiui napisał:

Ip77 ale to jest chyba do Magiska, nie znam tego zawsze używałem wspomnianego Supersu i Xposed zresztą SuperSu już mam tak więc trzeba chyba wszystko od nowa bo czytałem że Magiska stawia się na czysto. Naprawdę nikt nie używa Xposed na Mi6 Miui9?A gdyby ....jak wygląda instalacja tego co polecasz? Piszę o Xposed bo korzystam z jego modułów takich jak xMiui, Miui Tweaks, App settings, Greenify. Pozdrawiam .

 

Nie wiem czy Ci zadziałają xMIUI i MIUI Tweaks na MIUI9 (ostatnia aktualizacja jest gdzieś z połowy 2017). Jak gdzieś z miesiąc temu próbowałem to działały połowicznie (jedne opcje działały a inne powodowały zatrzymanie interfejsu).

U mnie ta wersja działała: https://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-9-t3688486

Tak przy okazji zapytam. Jest gdzieś lista jakie moduły działają na MIUI czy tylko działa kilka (w tym wyżej wspomniane)? Na razie odpuściłem Xposed, jak to ma tak działać na MIUI.

Edytowane przez pantinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, posłuchałem  Was, poczytałem i zainstalowałem tego Magiska  - wszystko ok - "na zielono" no  to teraz Xposed  ale nie mogąc nie wiem dlaczego z linku  [UNOFFICIAL] Xposed v88.1 for MIUI 9 [SDK24/25] by Psy_Man pobrałem z innego miejsca i efekt - logo Mi. 

Ip77 widzę że masz Mi5S Plus może to ma jakieś znaczenie?. 

 Xposed Framework  Material Design Xposed Installer - który plik jest na Mi6 miui9 Android 7.1.1 i jak to jest z  tym wipem po instalacji  Xposed  w TWRP,  w jednym z postów  na zagranicznym forum poradzono aby tego nie robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pobrałem to   xposed-v89-sdk25-arm64

Wydaje mi się że o tym mówisz jest tam tego parę jak na razie tylko pobrałem wieczorem spróbuję i zamelduję , dziękuję za pomoc.Pozdrawiam i miłego łykendu ;-) wszystkim.

IP77 parę postów wyżej podałeś link https://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=13191#downloads

Mógłbyś krótko króciutko napisać co to jest i z czym to się je , szukałem info na ten temat ale mój angielski jest za słaby a z tłumaczem Googla wychodzą cuda - Kali jeść , Kali pić.

Edytowane przez QMiui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pobrałem to   xposed-v89-sdk25-arm64
Wydaje mi się że o tym mówisz jest tam tego parę jak na razie tylko pobrałem wieczorem spróbuję i zamelduję , dziękuję za pomoc.Pozdrawiam i miłego łykendu ;-) wszystkim.
IP77 parę postów wyżej podałeś link https://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=13191#downloads
Mógłbyś krótko króciutko napisać co to jest i z czym to się je , szukałem info na ten temat ale mój angielski jest za słaby a z tłumaczem Googla wychodzą cuda - Kali jeść , Kali pić.
Krótko mówiąc. Jest to aplikacja w której się pobiera i aktywuje moduły, jak i również sam odpowiedni plik .zip Xposed. Po nazwie można wywnioskować, zwłaszcza jak już się korzystało z Xposed.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...