Jump to content

Problem ze Spotify oraz zużyciem energii


Recommended Posts

Witam, po niedawnym update do wersji 8.5.3.0(MALMIED) pojawiły się pewne kłopoty z działaniem Spotify oraz zużyciem energii. Po kolei:

- jadąc samochodem słucham muzyki przez BT ze Spotify. Niestety po kilkunastu minutach od uruchomienia, aplikacja po prostu wyłącza się. Próbowałem kombinować, poprzez zmianę ustawień w Aplikacji oszczędzania baterii, ale to nic nie pomogło. Irytujące jest, że za każdym razem muszę wszystko uruchamiać od nowa.

- po aktualizacji zaobserwowałem, że zużycie energii w pozycji "System Android" potrafi wzrosnąć nawet do prawie 90%. Sytuacja ma zawsze miejsce wtedy, gdy telefon jest naładowany i jeszcze podpięty. Odłączam, a potem obserwuję szybki wzrost procentów w ww. pozycji. Muszę urządzenie zresetować, dopiero wtedy ten wskaźnik się stabilizuje. Takich problemów na starym sofcie nie zaobserwowałem.

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

Po prostu ubija ci apkę, błąd ze starych devów, jeszcze z okresu... Stycznia? Trzeba nałożyć kłódeczkę i wrzucić do autostartu, wtedy śmiga. Co do punktu 2... cóż... Stable...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...