Skocz do zawartości

Wybieranie Głosowe na Xiaomi (Voice Dialing)


radq4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Ma okazje przesiąść się Nokia Lumia 920 z Windows Phone na Redmi 1S. Generalnie jestem bardzo zadowolony z WP8 ale brak Dual Sim-a z rozsądnym aparatem jest ograniczeniem. 

Szczególnie jedna funkcje bez której nie mogę się obyć to Mowa. Polega ona na tym, że jak jadę sobie autem i chce do kogoś zadzwonić to w Lumi podświetlam tylko wyświetlacz (mam kod PIN) a następnie przyciskam i przytrzymuje przez 2 sekundy przycisk Windows. Wtedy włącza się wybieranie głosowe i mogę powiedzieć "zadzwoń do.....". Takie wybieranie głosowe działa offline oraz rozpoznaje polskie nazwiska. Z tego co wiem to iPhone też takie coś obsługuje poprzez Siri.

 

Pytanie teraz czy Android i MIUI obsługuje coś takiego? Ktoś ma pomysł na to? Może jakaś aplikacja?

 

Czytałem o Google Voice ale nigdzie nie znalazłem dokładnie jak można go uruchomić przytrzymując jakiś klawisz. 

 

Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. To zapytam inaczej. Domyślnie teraz jak się wciśnie i przytrzyma przycisk Home to włącza się latarka. Czy da się to zmienić na inna aplikacje w tym wypadku wybieranie głosowe google? Może jest jakaś aplikacja która to może zmienić jak: http://mojdroid.pl/3061/buttonremapper-root ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...