Jump to content

Komputer nie widzi urządzenia

KangurxD

Recommended Posts

Witam

Posiadam od niedawna Xiaomi redmi note 4 wszystko fajnie pięknie tylko nie moge z niego nic zgrac przez usb ponieważ komputer wgl go nie widzi po podłączeniu do komputera (windows 10) telefon podłączam przez kabel dołączony wraz z telefonem na komputerze mam zainstalowany MiPcSuite version 3.2.1 3111 ponadto w telefonie odblokowane opcje programistycze oraz debugowanie usb oraz konfiguracja usb ustawiona na MTP . Telefon po podłączeniu do komputera reaguje tylko ładowaniem baterii. W załączniku screen informacji o urządzeniu i ustawien. Proszę o pomoc w rozwiążaniu tego problemu ponieważ nigdzie na forum nie znalazlem pomocy w tym modelu.

Screenshot_2017-08-23-19-08-29-968_com.android.settings.pngScreenshot_2017-08-23-19-09-09-332_com.android.settings.pngScreenshot_2017-08-23-19-09-22-751_com.android.settings.png

• 3 months later...

Witam. Niedawno zainstalowałem na swoim Note 4 miuipolska, lecz nie podoba mi się tu pare rzeczy więc chciałbym wrócić z powrotem na global stable. Problem jest taki, że po podłączeniu telefonu do komputera w trybie fastboot komputer nie widzi telefonu. Gdy telefon jest normalnie włączony, lecz komputer go czyta jako Note 4x. Wersja sterownika to 6.1.7601.18738.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...