ludwik07

Dragon-T

Recommended Posts

Witam,

Czy ma ktoś może jakieś świeże opinie o tym sklepie z częściami zamiennymi?

Kupował ktoś w nim ostatnio? Jak wygląda sprawa z kontaktem? Bo w moim przypadku nie kwapi się z odpisaniem.

Rozumiem, że te części, które mają podpisane jako oryginalne to mają skądś oryginały? A jak jest w przypadku gdyby towar przyszedł uszkodzony? Jakaś gwarancja u nich jest?

Wiesz jeśli udowodnisz, że jest wada np masz zdjęcia itp to można się dogadać. Mi przeważnie dodają np o jeden więcej lcd przy następnym zamówieniu.

Wysłane z MI6

• Like 1

Pierwsza paczka od nich doszła. Zamówiłem LCD z  ramką do Redmi 3 w dniu 21.08 a doszedł do mnie 08.09 cały i zdrowy zapakowany w styropian i folie bąbelkową. Paczka oczywiście rejestrowana z numerem przesyłki.

Wszystko fajnie działa tak więc mogę polecić. Jedyna dziwna rzecz jakiej nie rozumiem to wyświetlający się po wymianie (przy starcie systemu) pingwinek linuxowy. Tak samo jak wchodzę w fastboot to zamiast fajnego króliczka Xiaomi mam tego brzydkiego, małego pingwina.

Zamawiałem sztukę - wyświetlacz. Przyszło szybko, dobra jakość wyświetlacza - niestety z wadą. Kontakt ze sprzedawcą jest tragiczny (czas odpowiedzi).

Dodam później informacje o ewentualnym zakończeniu sprawy.