Skocz do zawartości

Redmi 4 A Problem z dotykiem


ozi1234567890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niecałego miesiąca posiadam Xiaomi Redmi 4 A ( Wzięty na umowę w Play )  , od jakiegoś czasu zaczął pojawiać się problem z dotykiem ,

Telefon sam z siebie zaczyna mi klikać i wchodzić w aplikację , ustawienia itp.

Czytałem ze może to bym związane z ładowaniem telefonu inną ładowarką niż oryginalną

Czy mogą być jeszcze jakieś inne przyczyny problemu ?

Z  Góry dzięki za pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 22.08.2017 o 19:11, ozi1234567890 napisał:

Witam od niecałego miesiąca posiadam Xiaomi Redmi 4 A ( Wzięty na umowę w Play )  , od jakiegoś czasu zaczął pojawiać się problem z dotykiem ,

Telefon sam z siebie zaczyna mi klikać i wchodzić w aplikację , ustawienia itp.

Czytałem ze może to bym związane z ładowaniem telefonu inną ładowarką niż oryginalną

Czy mogą być jeszcze jakieś inne przyczyny problemu ?

Z  Góry dzięki za pomoc Pozdrawiam

Witam. Miałem kiedyś taki sam problem. Wziąłem Redmi 4A 32GB z Saturna. Po powrocie do domu było widoczne samoczynne klikanie. Pojechałem następnego dnia do Saturna i z miejsca mi wydali nowy, sprawny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam szukam pomocy a mianowicie mam problem z dotykiem w xiaomi redmi 4a. Problem polega na tym że dotyk dziala przez jakieś 3-4sec i się wiesza trzeba zablokować tel odblokować i znowu działa te parę sec. Nwm co może być nie tak tel ma 2 miesiące nie był uderzony ani nic innego stało się to nagle. Przywróciłem tel do ustawień fabrycznych nic nie pomaga a nie chce wysyłać do serwisu i czekać Bóg wie ile czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma redmi 4a o miała też problem z dotykiem, bardzo podobnym do Twojego tylko u niej skakanie ekranu i włączanierróżnych opcji pojawiało się raz na jakiś czas niezależnie od rodzaju softu czy to global czy xiaomi.eu wersja stabilna czy nie. Nie było też uzależnione od tego czy był procesor obciążony czy nie. Oddany na gwarancję do Media Markt i w serwisie wgrali soft global 8.5.5.0 i póki co jest ok od kilku dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...