Skocz do zawartości

Google Camera


tomszok

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, jak działa google camera na MIUI na mi5s, bo pożegnałem się z MIUI zanim pojawiła się działająca wersja ;) natomiast o ile w przypadku takiego mi4c na MIUI zmiana apki aparatu dawała natychmiastową zmianę efektów przetwarzania obrazu (mniej przekłamań wynikających z agresywnego odszumiania, zależnie od apki), o tyle na MIUI na mi5s wszystkie apki aparatu dające się uruchomić dawały praktycznie ten sam efekt przetwarzania obrazu - czyli ww. rozmycie detali

natomiast po przesiadce na AOSP aparat został uleczony, tj. zdjęcia wychodzą jakie wychodzą, ale nie ma wspomnianego efektu i efekty przetwarzania obrazu są faktycznie zależne od apki aparatu; w każdym razie na AOSP/LoS/RR Google Camera w trybie HDR+ naprawdę potrafi pozytywnie zaskoczyć efektami

także zalecam sprawdzenie na nie-MIUI jak sprawuje się aparat, tu kilka moich fotek, wczoraj wrzuciłem na telchina.pl, ze snapdragon camera oraz z google camera (HDR+): https://goo.gl/photos/vNCPALJpvnxzFXof8 , jedynie przedostatnie to zabawa z trybem HDR w adobe lightroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...