Skocz do zawartości

Mi 5x "10008: błąd interfejsu API"


Mechlin

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się ominąć błąd 10008 za pomocą PlexVPN zainstalowanego na telefonie. Po dodaniu konta w Mi Unlock Status wyświetliło komunikat o sukcesie, ale nadal widzę status jako "this device is locked". Rozumiem, że mam teraz zaczekać te 72h i dalej jechać z tą częścią instrukcji z forum:

 

Quote

Pojawiła się informacja że konto dodane > Wyłączyłem telefon > Włączyłem Fastboot w telefonie > Podłączyłem telefon do komputera > Włączyłem MiFlashUnlock > Zalogowałem się na konto MI > Odblokowałem Bootloader.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem próbę odblokowania przez MiUnlock, ale wyświetla czas oczekiwania 360h. Rozumiem, że przez 15 dni mogę zapomnieć o normalnym używaniu telefonu? Szkoda, że tutorial, który czytałem o tym nie wspominał. Chyba darowałbym sobie kupno tego telefonu w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.12.2017 o 08:45, Qertal napisał:

Dzien dobry, wczoraj przyszedl to mnie nowy Mi5X, i mam ten samo problem 10008 *krzaczki*, ani vpn turbo, ani fly vpn nie dzialaly, bo tam chinskie serwery sa do wybrania tylko przy zakupie premium. Zainteresowalem sie tym proxy, ale nie dokonca wiem jak to sie zmienia, a na internecie nie moglem nic przydatnego znalezc. Moglby mi ktos pomoc?
 

Jest działająca, darmowa aplikacja od zmiany vpn na Chiny: Power VPN się nazywa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...