Jump to content

Recommended Posts

• mrosi changed the title to Błąd Bluetooth z OBD 2
Dzięki. Już się bałem, że to tylko u mnie. U mojej żony w Huwawei P10 bez problemu znajduje.
Miałem podobny problem. Lapalo wszystko tylko nie interfejs odb. Co ciekawe tydzień wcześniej na Global Stable sparowało mi w kilka sekund.
Rozwiązaniem okazała się apka Bluetooth Pair. Wygląda brzydko, chyba nikt jej nie aktualizuje od kilku lat, ale o dziwo już na kilku telefonach gdy miałem problem z wykryciem urządzenia bt to tą apka się udawało. Jak sparujesz to można ją usunąć.
  • Like 1
Dnia 26.08.2017 o 22:51, lyos napisał:

Miałem podobny problem. Lapalo wszystko tylko nie interfejs odb. Co ciekawe tydzień wcześniej na Global Stable sparowało mi w kilka sekund.
Rozwiązaniem okazała się apka Bluetooth Pair. Wygląda brzydko, chyba nikt jej nie aktualizuje od kilku lat, ale o dziwo już na kilku telefonach gdy miałem problem z wykryciem urządzenia bt to tą apka się udawało. Jak sparujesz to można ją usunąć.

U mnie nie działa   przy czujnikach rowerowych . Próbowałem rożnych aplikacji  . Moze jest coś na rzeczy aby kupować ich   np te opaski sportowe   ale one kadencji przy rowerze ani prędkości z koła   mi nie pokażą bo bym kupił :) .  

2 minuty temu, sawblaze7 napisał:

Jeszcze nie spotkał się z OBD2 adapter by Xiaomi :)

Mam dwa adaptery na elm327, jeden to niby oryginał Vgate, drugi chińska podróbka i łączą się bez żadnych problemów z Redmi 3s (rom global dev 7.8.11). Z tym chińskim nie chce działać Forscan bo krzyczy że to kiepski klon., ale wykrywa go bez problemu.

• Like 1
Dnia 26.08.2017 o 22:51, lyos napisał:

Program działa. Dziękuję. Zamykam temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...