Skocz do zawartości

Edycja tematu/postu przez Tapatalk- brak informacji o edycji


virusek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa wygląda mniej więcej tak: odpowiedziałem w pewnym temacie używając cytowania zawartości (zrobiłem to korzystając z Tapatalk). Pierwotnie zacytowałem całość postu, jednak następnie edytowałem ten post (również przez Tapatalk) i skróciłem edytowaną zawartość. Wg mnie zrobiłem to dużo wcześniej zanim dostałem ostrzeżenie za "Brak edycji cytowanej zawartości". Po rozmowie z super moderatorem (od którego dostałem ostrzeżenie) zostałem nazwany kłamcą i bezczelnym człowiekiem (ponieważ edytowałem ten post dopiero po jego akcji, a nie przed). Nie jestem pewny czy aby na pewno po edycji postu/tematu przez Tapatalk zapisuje się w historii edycję tematu, także bardzo bym prosił o sprawdzenie edycji mojego postu (historia edycji postu) kiedy dokładnie została poprawiona cytowana zawartość. Wczoraj jak edytowałem ten post dwa razy przez Tapatalk, to nie zapisało informacji o edycji tego postu (tak powinno być?). 

P.S. Nie chcę wszczynać kłótni, próbować komuś coś wmawiać. Chciałbym tylko sprawdzić, czy wcześniej ja edytowałem cytowaną zawartość, czy dostałem ostrzeżenie.

@ZduneX25  @Acid  - możecie pomóc w sprawdzeniu "tej pierdółki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można sprawdzić całej historii edycji, widać tylko ostatnią edycję, co nie zmienia faktu, że nie polecam używać Taptalka, rozszerza on sztucznie posty, wstawia masę pustego miejsca, edycje z Taptalka często się nie zapisują jako edycje. Pewna osoba nagminnie tego kiedyś używała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



edycje z Taptalka często się nie zapisują jako edycje.


Właśnie to jest według mnie kluczowa informacja, ponieważ ja jestem przekonany że edytowałem dużo wcześniej niż dostałem ostrzeżenie. Do tego zostałem nazwany kłamcą a wydaje się mnie że to coś Tapatalk namieszał (zapisanie a raczej nie zapisanie w historii). Na pewno nawet admin nie może tego sprawdzić?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, virusek90 napisał:

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

Dlaczego nie podałeś zrzutu ekranu ode mnie? Ona wiele wyjaśnia...:

599893826b255_Beztytuu.png.302a4d9a9c4192f21af72ad54810a114.png

Gdybyś edytował, nawet via Tapatalk, obrazek zostałby usunięty. Co więcej, gdybyś chciał to skutecznie zrobić, jeśli nie udałoby się via Tapatalk, zrobiłbyś to na komputerze. Dlaczego tak się nie stało? Bo nie edytowałeś postu tak, jak teraz o tym zapewniasz. To, że jakoś dziwnym trafem pominąłeś mój zrzut, ten sam, który wysłałem Ci w PW, jest dowodem, który mógłby podważyć Twoją wersję. Stąd go nie przytoczyłeś, czyż nie...?

To ja edytowałem post, usunąłem obrazek, a Ty w godzinę po tym edytowałeś post. Powód był oczywisty - ostrzeżenie, które wyłapałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@virusek90 pierwsza sprawa to w Tapatalk to można przeglądać forum, umieszczanie i edycje postów to loteria. Druga sprawa to nawet nie licytuj się z moderatorem nic na tym nie uzyskasz poza kolejnymi ostrzeżeniami, wina jest zawsze po twojej stronie a moderato się nie myli i ma zawsze rację ;) Dziś zarobiłem kolejne ostrzeżenie i tym samym ban na konto na 10 godzin, nawet nie mam zamiaru drążyć za który wpis. Tak że z mojej strony dobra rada daj sobie spokój. Pozdrawiam.

Cytat

 

Spam

Brak edycji cytowanej zawartości.

Ostrzeżony przez mrosi, 9 godzin temu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To ja edytowałem post, usunąłem obrazek, a Ty w godzinę po tym edytowałeś post. Powód był oczywisty - ostrzeżenie, które wyłapałeś.

Nie prawda. Edytowałem dwa razy, pierwszy raz z zapytaniem w poście dlaczego dałeś mi ostrzeżenie, drugi raz z cenzurą tego co napisałem (usunąłem fragment tekstu co dołożyłem). I jaki obrazek usunąłeś (ja na pewno nic nie załączyłem). Jeśli Ty nie mogłeś mi porównać wersji sprzed "Twojej" edycji, to napisałem ten temat czy może zrobić to administrator. A Ty zamiast udzielić odpowiedzi to rzucasz mi tutaj oszczerstwa. Porównaj mi wersję sprzed Twojej edycji z wersją po Twojej edycji to wtedy się okaże. Dołożyłem jeszcze w tym poście dwie edycje i ani jedna nie jest zapisana w historii edycji tematu. Także ja podtrzymuję moje zdanie, że przed Twoja edycją edytowałem post dużo wcześniej (co nie jest zapisane w historii edycji tekstu).
Jeszcze raz proszę administrację o informacje, czy można jakoś porównać wersje edycji tekstu postu (np. na vbulletin można porównać, nie wiem jak wygląda w przypadku tego silnika forum)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ZduneX25 napisał:

Nie mamy wtyczki do historii postów

No to w takim układzie nie mam jak się obronić przeciw niesłusznemu wyrokowi. Tak jak napisał @slimdick już na starcie jest się skazanym na przegraną (user vs moderator). Tylko, że on też nie ma dowodu na to, że nie edytowałem tej zawartości. 

599893826b255_Beztytuu.png.302a4d9a9c4192f21af72ad54810a114.png

I to nie jest żaden dowód (Tapatalk nie wpisuje w historię edycji postu, sprawdzałem to już dwa razy). Także panie moderatorze @mrosi sorry . . .

@ZduneX25 Możesz zamknąć ten temat, zanim znowu zostanę obrzucony błotem i nazwany kłamcą i nie wiadomo kim jeszcze . . .  (przykre to trochę jest, jednak od władzy niektórym sodówka potrafi uderzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, virusek90 napisał:

I to nie jest żaden dowód (Tapatalk nie wpisuje w historię edycji postu, sprawdzałem to już dwa razy). Także panie moderatorze @mrosi sorry . . .

@ZduneX25 Możesz zamknąć ten temat, zanim znowu zostanę obrzucony błotem i nazwany kłamcą i nie wiadomo kim jeszcze . . .  (przykre to trochę jest, jednak od władzy niektórym sodówka potrafi uderzyć)

To, że wątek istnieje, że wypowiadam się między innymi ja, oznacza, że nie unikam dyskusji. To się nazywa transparentność - ostatnio modne słowo.

W dalszym ciągu twierdzę, że wiem co edytuję. W chwili edycji postu przeze mnie był obrazek, bezsensownie przewalony z całym cytowanym postem. To, że TapaTalk różnie się zachowuje jest inną sprawą. Ty, nawet jeśli przyjąć Twoje zapewnienia, dokonałeś edycji nieskutecznie.

Uważaj natomiast, abyś się nie zagalopował z tekstami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...