Skocz do zawartości

Mi 5s Plus czy Oneplus 5 ?


Mandziak

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kubaMI5 napisał:

Porównania Mi5s do OP5 to obraza dla tego drugiego. Jeśli wybierasz spośród tych dwóch to bez wątpienia OP5.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Może frytki do tego? OP od dłuższego czasu jedynie co wypuszcza, to oszustwa w benchmarkach, beznadziejne ekrany, już nie wspominając masowych błędów, gdzie 1 naprawią, a 2 wyskoczy i są to błędy poważne, utrudniające użytkowanie dosłownie wszystkim... Także daruj sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może frytki do tego? OP od dłuższego czasu jedynie co wypuszcza, to oszustwa w benchmarkach, beznadziejne ekrany, już nie wspominając masowych błędów, gdzie 1 naprawią, a 2 wyskoczy i są to błędy poważne, utrudniające użytkowanie dosłownie wszystkim... Także daruj sobie...
Jasne jedyny słuszny wybór to siaomi Parametrami i działaniem OP5 miażdży Twoje ukochane siaomi więc daj ludziom spokój

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kubaMI5 napisał:

Jasne jedyny słuszny wybór to siaomi emoji23.png Parametrami i działaniem OP5 miażdży Twoje ukochane siaomi więc daj ludziom spokój emoji6.png

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Oho... Parametrami miażdży? Ciężko, aby nie, jeżeli Mi5 masz z 2016, a OP z 2017, co nie zmienia faktu, że problemy jakie OP ze sobą niesie, nie są warte tej ceny i nie "jedyny słuszny wybór siaomi", bo każdy wybór jest słuszny. Jak to mówią, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Jeżeli dla kogoś bateria która rozładowuje się w 2-3h, sama z siebie, problemy z połączeniami alarmowymi, które skutkowały całą masą innych problemów, żółknące ekrany, niebieska biel itd, itd to "nic takieg" to proszę bardzo, bierz OP5 i szaleeeej w benchmarkach! Bo do niczego innego OP się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho... Parametrami miażdży? Ciężko, aby nie, jeżeli Mi5 masz z 2016, a OP z 2017, co nie zmienia faktu, że problemy jakie OP ze sobą niesie, nie są warte tej ceny i nie "jedyny słuszny wybór siaomi", bo każdy wybór jest słuszny. Jak to mówią, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Jeżeli dla kogoś bateria która rozładowuje się w 2-3h, sama z siebie, problemy z połączeniami alarmowymi, które skutkowały całą masą innych problemów, żółknące ekrany, niebieska biel itd, itd to "nic takieg" to proszę bardzo, bierz OP5 i szaleeeej w benchmarkach! Bo do niczego innego OP się nie nadaje.
Człowieku daj żyć
Jeżeli porównuje telefon z 2015 do telefonu z 2017 to wiadomo że biorę ten nowszy. Xiaomi też ma bardzo gówniany soft. Każdy inny sprzęt ma swoje wady a tu chodzi o konkretnie taki czy taki. Wyluzuj.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kubaMI5 napisał:

 Xiaomi też ma bardzo gówniany soft.

OK. Po prostu mnie unikaj, nie mamy o czym gadać :).

2 minuty temu, Mandziak napisał:

Panowie spokojnie, nie ma sensu się spinać. Ponawiam pytanie, jaka konkurencja dla OP5 w ekranem 5,5-5,7? Miło by było gdyby obaj Panowie się wypowiedzieli :)

W tym rozmiarze niewiele ciekawego w tym roku... Jest Mi6Plus, jest MiNote2, jest OP5... Możesz poczekać na LG V30.... Co by tu jeszcze... Może Asus Zenfone 4 Pro, HTC U11... Niby coś jest, ale niewiele jest "perełek" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rozmiarze niewiele ciekawego w tym roku... Jest Mi6Plus, jest MiNote2, jest OP5... Możesz poczekać na LG V30.... Co by tu jeszcze... Może Asus Zenfone 4 Pro, HTC U11... Niby coś jest, ale niewiele jest "perełek" .
Chciałbym zauważyć że to szanowny kolega się do mnie przyczepił więc uprzejmie proszę żeby się od...czepł.

Odnośnie tematu zapoluj na LG G6, super telefon z kiepskim aparatem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubaMI5 napisał:

Chciałbym zauważyć że to szanowny kolega się do mnie przyczepił więc uprzejmie proszę żeby się od...czepł.

Odnośnie tematu zapoluj na LG G6, super telefon z kiepskim aparatem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Super telefon z kiepskim aparatem?

Rozwiń proszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym trochę odświeżyć temat. Postanowiłem, że poczekam na Mi6+ jednak nie wiem kiedy nastąpi jego premiera, a ponieważ kolega wyżej polecał LG G6 chciałbym jeszcze zapytać o porównanie LG-ka do Oneplusa? Miał ktoś z Was styczność z tymi telefonami? Nigdy nie byłem przekonany do LG jednak po opiniach i recenzjach ten telefon faktycznie prezentuje się dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...