Skocz do zawartości

Bardzo slaby zasieg


ppeettrryykk

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie ekranu szwankuje mi zasieg, maks w centrum miasta to 2 kreski, a w wielu wielu miejscach brak. Gdy zgubi siec najczesciej skutkuje tylko restart telefonu. Szukajac recznie znajduje sieci ale nie moze sie z nimi polaczyc. Zona ma Mi5 i bedac w tym samym miejscu (ten sam operator) ona ma full zasieg a ja brak sieci:-/

Albo uszkodzili mi antene? (Zreszta optyke aparatu chyba tez bo aparat w ogole nie lapie ostrosci od naprawy)

Moze miui8 cos zmieni? Bo ciagle jade na miui7, poniewaz nie znam sie na ingerencji w softy tel i boje cokolwiek robic:-D

Mam tel od ibuygou i nic nie zmienialem to czy jak sciagne z miuipolska miui8 to wystarczy ze zainstaluje je z poziomu aktualizacji?

Z tego co czytalem na forum to jedyne co.moge powiedz to ze nie mam twrp tylko teamwin, Nie mam sciagnietego bootloadera, jestem zalogowany na koncie xiaomi. Boje sie uceglic tel przy probie polepszenia zasiegu;-)

Edytowane przez ppeettrryykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Bardzo slaby zasieg

Tak Mi4c dlatego pisalem w tym dziale:-)

Jak wchodze w aktualizacje to mam napisane Miui7 polska, to chyba pobieralem i nie mam globala?? Nie pamietam bylo to ponad 1,5roku temu jak probowalem zrozumiec te wszystkie tematy na forum zwiazane z modyfikacjami:-)

Edytowane przez ppeettrryykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ppeettrryykk napisał:

Tak Mi4c dlatego pisalem w tym dziale:-)

Zastanawia mnie tylko, dlaczego zakładasz wątki w działach dla różnych telefonów...

Dobrze wiedzieć, gdy założysz kolejny wątek w dziale innego telefonu. Bo w zasadzie co post w Twojej historii, to nowy wątek. Uważasz, że zakładając wątki w innych działach umkniesz mojej uwadze...? Błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 4x to mojego taty. Mi4c z wadliwa plyta gl mojego brata po wymianie ekranu w tym samym serwisie co moj mi4c. Zona ma mi5 wiec tam tez moze cos napisze.

To zaden podstep;-)

Po prostu cenie sobie stosunek jakosc/cena i polecam bliskim xiaomi zeby nie przeplacali ale nie znam sie na telefonach wiec kupuje na ibuygou i wszyscy jada na globalu;-)

4 minuty temu, mrosi napisał:

Uważasz, że zakładając wątki w innych działach umkniesz mojej uwadze...? Błąd...

Ale pelen szacun za spostrzegawczosc i ogarnianie calego forum;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ppeettrryykk napisał:

Redmi 4x to mojego taty. Mi4c z wadliwa plyta gl mojego brata po wymianie ekranu w tym samym serwisie co moj mi4c. Zona ma mi5 wiec tam tez moze cos napisze.

Radzę jednak, zanim założysz jakikolwiek wątek, przejrzeć zawartość Forum, skorzystać z szukajki.

Co zaś do meritum... To ROM Global, więc nie spodziewałbym się cudów. Proponuję pomyśleć nad zmianą systemu na MIUI Polska/EU. Poradniki znajdziesz na Forum. Gwoli uprzedzenia - nie w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poszukam, ale zeby nie bylo ze nie probowalem tylko boje sie cos sknocic nieodwracalnie jak czytam o wylogowaniu z konta xiaomi bez sciagnietego bootloadera i ucegleniu telefonu i tych wszystkich rootach romach i innych twrp:-D To tylko pytanie czy ogolne modyfikacje jak zmiana na system polski lub ue czy tez instalacja tych rootow(?) dla wszytkich xiaomi odbywa sie tak samo czy roznie w zalwznosci od modelu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ppeettrryykk napisał:

Ok poszukam, ale zeby nie bylo ze nie probowalem tylko boje sie cos sknocic nieodwracalnie jak czytam o wylogowaniu z konta xiaomi bez sciagnietego bootloadera i ucegleniu telefonu i tych wszystkich rootach romach i innych twrp:-D To tylko pytanie czy ogolne modyfikacje jak zmiana na system polski lub ue czy tez instalacja tych rootow(?) dla wszytkich xiaomi odbywa sie tak samo czy roznie w zalwznosci od modelu?:)

Po pierwsze, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

Po drugie, odblokowanie bootloadera i zainstalowanie MIUI Polska/EU jest prostsze niż większości ludzi się wydaje. Generalnie, poza plikami wykorzystywanymi do instalacji, zasada jest albo identyczna, albo bardzo podobna. Tu jest poradnik, w którym można zadawać pytania. Przeczytaj pierwszy post wątku kilka razy. Co najmniej,,,

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...