Skocz do zawartości

Który telefon byście wybrali ?


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

S5 ma TouchWiz, więc muli. Przy takiej cenie to niedopuszczalne, a ROMu bez utraty gwarancji nie zmienisz. Jest najdroższy.

Xperia Z jest ciut stara i dalej się ceni. Nie każdemu pasuje kanciastość. Ma podobno problemy z dużym zużyciem baterii przez Fast Dormancy, które ciężko wyłączyć. Jest płynniejszy od S5. Myślę jednak, że wsparcie oficjalne jest trochę gorsze ze względu na wiek.

O HTC wiele nie powiem, poza tym że jest mocny i dosyć solidny.

Mi3 ma podobne podzespoły do całej trójki. Wyróżnia go niska cena, częste aktualizacje, dobre wsparcie i wysoka funkcjonalność. W benchmarkach bije inne telefony na głowę. Ma wbudowany root w polskim ROMie i dwa systemy w recovery dla bezpieczeństwa. Wady to tymczasowe bugi w ROMie cotygodniowym, łatwość uszkodzenia slotu SIM przy nieuwadze i tylko rok gwarancji, realizowanej w Chinach, ewentualnie w Bułgarii jak kupiony na IBuyGou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 ma TouchWiz, więc muli. Przy takiej cenie to niedopuszczalne, a ROMu bez utraty gwarancji nie zmienisz. Jest najdroższy.

Xperia Z jest ciut stara i dalej się ceni. Nie każdemu pasuje kanciastość. Ma podobno problemy z dużym zużyciem baterii przez Fast Dormancy, które ciężko wyłączyć. Jest płynniejszy od S5. Myślę jednak, że wsparcie oficjalne jest trochę gorsze ze względu na wiek.

O HTC wiele nie powiem, poza tym że jest mocny i dosyć solidny.

Mi3 ma podobne podzespoły do całej trójki. Wyróżnia go niska cena, częste aktualizacje, dobre wsparcie i wysoka funkcjonalność. W benchmarkach bije inne telefony na głowę. Ma wbudowany root w polskim ROMie i dwa systemy w recovery dla bezpieczeństwa. Wady to tymczasowe bugi w ROMie cotygodniowym, łatwość uszkodzenia slotu SIM przy nieuwadze i tylko rok gwarancji, realizowanej w Chinach, ewentualnie w Bułgarii jak kupiony na IBuyGou.

Plus Z-etka to straszne badziewie, S5 wcale nie jest wiele lepszy pod tym względem a HTC jest drogie. Na Twoim miejscu @Robert brałbym MI3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popierdzieliłem z tym Sony, to miał być Z2, ogólnie szukam w tych topowych modelach czegoś

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8032/8033/8117/7445/

 

Kwestia ceny nie gra roli, bardziej o funkcjonalność, szybkość i oczywiście baterię(!) :)

 

Minus drogi, ale gwarancja 2 lata, w MI tani, ale gwarancja rok, coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. w sumie te 5,2 akceptowalne max :P

 

Parametrami, to ładnie wychodzi Z2, ale też pytam o funkcjonalność, czy nawet wykonanie (nie miałem ani jednego w rękach),

tak jak czytam o S5, niby superhiper szybki, ale ich nakładka tyrana na każdym forum, dlatego z niego rezygnuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenisz sobie spokòj to HTC One M8. Jeżeli potrzebujesz adrenaliny to Mi3. Mam obydwa i gdybym musiał wybierać to M8. Poczytaj z czym się borykają użytkownicy Xiaomi i zdecyduj. Jak podoba się Tobie tylko oprawa graficzna MIUI to M8 i launcher MiHome. I jeszcze jedno, HTC już zapowiedział aktualizację do Androida L.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie za rok. Ja dostane jesienią. W tej chwili mam juz wersje deweloperską. Jutro zflaszuje.

Htc fajny i dobrze wykonany. Tylko trochę klocek ale za to ma porządne głośniki.

Tu nie chodzi o telefony xiaomi, bo one dobrze działają na jakiś aosp lecz miui jest naładowane bledami i problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie za rok. Ja dostane jesienią. W tej chwili mam juz wersje deweloperską. Jutro zflaszuje.

Htc fajny i dobrze wykonany. Tylko trochę klocek ale za to ma porządne głośniki.

Tu nie chodzi o telefony xiaomi, bo one dobrze działają na jakiś aosp lecz miui jest naładowane bledami i problemami.

No ale nie każdy ma Nexusa 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...