Jump to content

Wyświetlacz czy płyta główna?


Recommended Posts

Witam, jestem od jakiegoś czasu posiadaczem Note 4x, ostatnio spadł mi i pękła szybka ale był w pełni sprawny, zamówiłem nowy wyświetlacz i zamontowałem go. Przed skręceniem telefonu wszystko było ok ale po zmontowaniu wyświetlają się dziwne artefakty, linie a co najbardziej zastanawiające, po 2 dniach użytkowania na czarnym tle widać poświatę klawiatury i messengera. Wydawało by się że uszkodziłem taśmę lcd lub sam wyświetlacz przy montażu, wyjaśniało by to artefakty ale nie do końca poświatę klawiatury, czy możliwe że uszkodziłem jakoś płytę głowną? Czy wymiana wyświetlacza kolejny raz rozwiąże problem? Załączam zdjęcia z tym jak to teraz wygląda. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

IMG_20160402_083715.jpgIMG_20160402_083655.jpgIMG_20160402_083642.jpg

Link to post
Share on other sites

LCD z allegro, 230zł. Gołym okiem widać różnicę :/ Odeśle go i niech mi przyślą nowy, może tym razem uda mi sie go zamontować bez uszkodzenia. A swoją drogą to gdzie z pewnego źródła dostać oryginalny wyświetlacz i czy jest to w ogóle opłacalne?

Edit: Mam jeszcze jedno pytanie. Wydaje mi się że po wymianie wyświetlacza lub aktualizacji do androida 7.0 (obie rzeczy zrobiłem w tym samym czasie) bateria trzyma mi o wiele krócej, wczoraj w pracy o godzinie 18 miałem już 10%, wcześniej o tej porze zawsze miałem co najmniej 40%, wina LCD czy aktualizacji do nowego andka? 

Edited by shater
Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...