Skocz do zawartości

Oddanie Xiaomi w inne rece, autoryzacja


marchr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowałem się na zmianę telefonu posiadając redmi note 3 pro 3/32 i ten telefon nie będzie mi potrzebny i się właśnie zastanawiam nad jego sprzedażą lub zostanie w 'rodzinie', stąd pytanie moje.
Jeśli bym np: chciał sprzedać ten telefon to będę musiał komuś podawać dane do aktywacji czy w jakiś sposób mogę go usunąć z mojego profilu Mi i ktoś sobie nowy założy?
Jak to wygląda, ktoś pomoże wytłumaczy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dadi11 napisał:

Normalnie wyczyść telefon, najlepiej zainstaluj rom stable przez miflash i tyle. Przy pierwszej konfiguracji telefonu nowy właściciel zaloguje się na swoje konto albo je zarejestruje.

Wgrałem ale po pominięciu polaczenia z wifi chce się łączyć i pokazuje się napis "To urządzenie jest już powiązane z istniejącym kontem Xiaomi (cyfry). Połącz z siecią, aby zweryfikować urządzenie"
Nie czaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ale po pominięciu polaczenia z wifi chce się łączyć i pokazuje się napis "To urządzenie jest już powiązane z istniejącym kontem Xiaomi (cyfry). Połącz z siecią, aby zweryfikować urządzenie"

Nie czaje

To zaloguj się na swoje konto, dokończ konfigurację i wyloguj się z konta Xiaomi w ustawieniach. Wtedy powinno być ok. Trochę przekombinowali z tym logowaniem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dadi11 napisał:

To zaloguj się na swoje konto, dokończ konfigurację i wyloguj się z konta Xiaomi w ustawieniach. Wtedy powinno być ok. Trochę przekombinowali z tym logowaniem..

 

O dzięki pomogło a może jeszcze wiesz jak usunąć pin z telefonu, bo myślałem że to na karcie a wyjęte jest wszystko

Ok mam. Dla zainteresowanych Ustawienia>Dodatkowe ustawienia>Prywatnośc>Blokada karty SIM

Dzięki jeszcze raz za szybką pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez marchr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...