Skocz do zawartości

Zautomatyzowane zadania


kajfasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie (może trochę prymitywne) pytanie ale nie mogę sobie dać rady.

Otóż mam w domu dwa Redmi: 3 Pro mój i 3S żony. Mój jest zaktualizowany do najnowszej wersji romu 8.7.6.8, a żony już od dawna jest na 8.6.12.8 bo mam problem żeby go zaktualizować ale to nie w tym problem. Chodzi mi o to, że nie mogę znaleźć w moim telefonie "zautomatyzowanych zadań". W żony telefonie są one w Panelu sterowania na dole a konkretnie w "narzędziach". U mnie pewnie też tam kiedyś były ale po którejś aktualizacji musiały zniknąć i nie wiem gdzie teraz są. Co prawda dawne moje ustawienia tzn. o której godzinie ma mi się co wyłączać, a o której godzinie włączać cały czas ładnie działa ale chciałem teraz zmienić godzinę wyłączania na noc WiFi i połączenia danych i nie wiem gdzie mam to znaleźć :)

Więc gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dawne moje ustawienia tzn. o której godzinie ma mi się co wyłączać, a o której godzinie włączać cały czas ładnie działa ale chciałem teraz zmienić godzinę wyłączania na noc WiFi i połączenia danych i nie wiem gdzie mam to znaleźć Więc gdzie?   

Od którejś wersji, nie pamiętam od kiedy, ta opcja jest przeniesiona do: panel sterowania -> bateria -> zaplanowane zadania  Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

Edit1

[mention=3238]mrosi[/mention], dziękuję bardzo za ostrzeżenie ("niby za spam")

P.S. mógłbyś mi napisać, dlaczego ta wiadomość jest potraktowana przez Ciebie jako spam?

 

Edit2

Jakaś treść dołożona przez Tapatalk

 

Edit3

Kolejne sprawdzenie przez Tapatalk

Edytowane przez virusek90
sam już nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...