Jump to content

Kij do selfie nie robi zdjęć


eloelo1
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Proszę Was o pomoc, bo nie wiem już sam co mam robić. Kupiłem na 2 dni przed wyjazdem kij do selfie forever monopad 400, podłączany przez mini-jacka.
Ustawiłem w aplikacji systemowej aparatu przyciski głośności na robienie zdjęć, natomiast w ustawieniach, w ustawieniach dodatkowych, w słuchawkach i efektach f-cje przycisków dałem jako Zmiana głośności (kalibracja przycisków też nic nie dała dodam).
Niestety mimo tych zabiegów nie ma możliwości robienia zdjęć ani aplikacją systemową aparatu, ani żadną inna ze sklepu. Zmieniłem rom z dev .eu na stable .eu i niestety tutaj też bez zmian - robienie zdjęć jest niemożliwe

Sprawdziłem kijek pod Redmi 2 i tam wszystko jest ok, kijek normalnie robi zdjęcia.

Czy macie jakiś pomysł, co powinno się zrobić, aby ten kij na Redmi 3 działał? Ktoś miał z Was z takim czymś do czynienia? 

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Miałem podobny problem, tylko na custom rom, mimo wszystko dam kilka rad:

- jeśli podpinany przez minijacka to DOBRZE go dociśnij do obudowy (szczególnie jeśli masz jakieś etui), na pasku powinna się pojawić ikona słuchawek (ale nie jestem pewien na 100%)

-zainstaluj SelfiShop Camera i zobasz, czy teraz robi zdjęcia

-spróbuj podpiąć słuchawki z mikrofonem i przyciskiem do odbierania połączeń i zobacz, czy na tym przycisku robi selfie (w ostateczności możesz wtedy przywiązać słuchawki do kijka, głupie ale działa)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...