Jump to content

MIUI 7.8.17

ZduneX25

Recommended Posts

[mention=13735]Eternal[/mention] też uważam, że poprzednie rozwiązanie było bardziej intuicyjne i uniwersalne (również miałem jako główny drugi pulpit). No ale nie można mieć wszystkiego  .
[mention=23981]RASTY777[/mention] może podpowiesz jak usunąć pusty pulpit?
Na pustym pulpicie uszczypnij dwoma palcami i x usuń pulpit.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, wolf napisał:

może podpowiesz jak usunąć pusty pulpit?

Żeby stworzyć nowy przeciągnij jakąkolwiek ikonkę na pustą powierzchnię na prawo albo na liście na dole. Żeby usunąć wystarczy wszystkie ikonki na danym pulpicie przesunąć na inny a ten sam zniknie - można je wszystkie zaznaczyć i zrobić to "hurtem".

Edited by RASTY777
  • Like 1

Dnia 19.08.2017 o 21:50, Krzysiek Gawłowicz napisał:

Znalazłem winowajcę - w nowych Romach radio ma problem z ogarnięciem listy kontaktów i połączeń wybieranych, po odhaczeniu tego rozłączanie BT nie ma miejsca. Ktoś coś wie na ten temat? Może jakieś specjalne uprawnienia są potrzebne? Czekam na sugestie emoji6.png

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam, po wyłączeniu przekazywania kontaktów, nie rozłącza już z radiem. Ja do przekazywania kontaktów zainstalowałem apkę bluetooth phonebook i tak ominąłem problem. Dzięki za namierzenie problemu :)

• Like 1

Pewnie false positive, ale na wszelki wypadek zamieszcze to tutaj.

Przy pobieraniu "xiaomi.eu_multi_MIMAXPro_7.8.17_v9-7.0.zip" (ROM dla MI MAX Pro) wyskakuje powiadomienie "AndroidOS.SMSreg.AFTP (Trojan) blocked".

Nie bylo tego komunikatu przy pobieraniu poprzedniego ROMu.

Edited by ruemere

@slimdick Komunikat pojawil sie podczas pobierania na PC z Serwer Glowny (https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.8.17/xiaomi.eu_multi_MIMAXPro_7.8.17_v9-7.0.zip/download), A zglosil firmowy firewall, ktory ma ustawione badanie pobieranych plikow.

Jak sadze, jest to raczej false positive. Ale na wypadek gdyby to jednak cos bylo, wole to zglosic.

• Like 2

26 minut temu, melloon napisał:

Czy to normalne że straciłem roota po tej aktualizacji ? Nie mogę wejść w katalog systemu i SuperSU pisze "Root undetected" :-( 

TWRP startuje normalnie.

To jest normalne. Po każdej aktualizacji wylatuje root. 

40 minut temu, melloon napisał:

Dzięki, nie zauważyłem przy wcześniejszych aktualizacjach. Można przywrócić roota bez wipe ? Jak ?

masz paczkę w dziale aktualizacje i flashujesz w twrp 

ROOT

Dla Android 7 root z SuperSU 2.79.
Dla Mi3/Mi4/MiNote i pozostałych root do opcjonalnej instalacji przez TWRP: tutaj

Edited by DominikMIUI

@wolf A teraz działa... hm... Ok, to nie wina MIUI 9. 

Na MIUI 8 miałem podobnie - czyli działa działa działa... i bum, trzeba zresetować telefon, i ta funkcja znów zaczyna śmigać. Dziwne. Bardzo. No ale cóż, to Mi5... temu smartowi wybacza się wszystko ;D 

12 minut temu, Reytgarr napisał:

W którym miejscu można to zrobić? Bo szukam i nie widzę :/

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Opcje programistyczne,musisz najpierw musisz kilka razy nacisnac na wersje miui aby zostać programista i wtedy bedziesz mial opcje programistyczne i tam zmieniasz

Opcje programistyczne,musisz najpierw musisz kilka razy nacisnac na wersje miui aby zostać programista i wtedy bedziesz mial opcje programistyczne i tam zmieniasz
O właśnie, wiedziałem że brakowało mi jakichś opcji, dzięki wielkie :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Też macie problem z dźwiękiem na słuchawkach? Przy słuchaniu muzyki z YT jest wszystko ok a przy korzystaniu z domyślnego playera bądź Walkman co jakiś czas dźwięk sam się pogłasza i przycisza i tak kilka razy w ciągu trwania utworu. Dodam że na MIUI 9 dźwięk wydobywający się że słuchawek jest duże cięższy niż w MIUI 8.

Też macie problem z dźwiękiem na słuchawkach? Przy słuchaniu muzyki z YT jest wszystko ok a przy korzystaniu z domyślnego playera bądź Walkman co jakiś czas dźwięk sam się pogłasza i przycisza i tak kilka razy w ciągu trwania utworu. Dodam że na MIUI 9 dźwięk wydobywający się że słuchawek jest duże cięższy niż w MIUI 8.
U mnie na Mi5s wszystko ok, nie zauważyłem jakiś dziwnych "efektów" związanych z odtwarzaczem muzyki i yt.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

10 minut temu, driftking12 napisał:

Jak zainstalować tego Magiska? Próbowałem kiedyś ale nie potrafiłem i dałem sobie spokój z tym.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Na xda forum masz paczke magisk 13.1 i przez twrp instalujesz oczywiście wcześniej musisz zrobić pelny unroot supersu 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...