Jump to content

MIUI 7.8.17

ZduneX25

Recommended Posts

3 godziny temu, galakty napisał:

Teraz nie jest, masz rację. Pisałem, że był po wprowadzeniu androida 7 bo jeszcze sam pisałem i się cieszyłem tutaj na forum. Był zdecydowanie chłodniejszy od Redmi na Helio X10, które parzyło ucho przy rozmowie. Teraz jest podobnie/gorzej.

Nigdy to nigdy :) Mam, widzę.

3 godziny temu, slimdick napisał:

@Antyhaker nie mam się zamiaru licytować, normalnie używam telefonu i zdecydowanie czas pracy na baterii mam lepszy na RR niż miałem kiedykolwiek na MIUI.

Ja też, z 2h przedłużyłem na 2,5 :) Zresztą, pisałem tysiąc razy - zrzut prezentujący SoT o niczym nie świadczy :)

Edited by Antyhaker

4 godziny temu, Acid napisał:

Bo nie ma tej opcji już. Przeczytaj czym się różni MIUI 9. Była o tym mowa.

Ale której opcji nie ma? zmian funkcji na ekranie blokady czy dodania i zarządzania kontami google, exchange itp?

Gdzie (jakiś link?) o różnicach w MIUI 9? - mam tylko nadzieję że nie usunęli tych kont, bo to powoduje że telefon jest bezużyteczny :(

5 minut temu, Neptunek napisał:

Ale której opcji nie ma?  zmian funkcji na ekranie blokady czy dodania i zarządzania kontami google, exchange itp?

Gdzie (jakiś link?) o różnicach w MIUI 9? - mam tylko nadzieję że nie usunęli tych kont, bo to powoduje że telefon jest bezużyteczny :(

kontami zarządzasz tak samo jak zawsze.

o miui poczytaj sobie na stronie (portalu) miui polska.

2 minuty temu, marcin19883 napisał:

Koledzy czy się opłaca instalować ten rom na redmi note 4x? Nie wiem czy mam przechodzić z Lineageos.

Z tego co wiem to można mieć dwa systemy na raz. Był tu gdzieś na forum poradnik jak to zrobić. Ja w sumie myślę jak tam ten LineageOS się sprawdza :D

Z tego co wiem to można mieć dwa systemy na raz. Był tu gdzieś na forum poradnik jak to zrobić. Ja w sumie myślę jak tam ten LineageOS się sprawdza
Czytałem o tym, ale mi zależy na szybkim systemie. Na lineageos nie narzekam. Wszystko działa, zero FC czy resetów. Prosty, szybki system z podstawowymi opcjami. Na baterii długo trzyma. Mi 10godz SOT.

13 minut temu, marcin19883 napisał:
17 minut temu, fps napisał:
Z tego co wiem to można mieć dwa systemy na raz. Był tu gdzieś na forum poradnik jak to zrobić. Ja w sumie myślę jak tam ten LineageOS się sprawdza emoji3.png

Czytałem o tym, ale mi zależy na szybkim systemie. Na lineageos nie narzekam. Wszystko działa, zero FC czy resetów. Prosty, szybki system z podstawowymi opcjami. Na baterii długo trzyma. Mi 10godz SOT.

Jaki telefon?

12 minut temu, xRetroN napisał:

Masz link?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

@kaczy44 działa

Szanowni użytkownicy, dajcie znać czy działa Wam aktualizacja prognozy w aplikacji Pogoda?

Sprawdzałem na swoim Mi5 a także na Mi5S i jest monit, że nie można połączyć z siecią. Na xiaomi.eu też ktoś zwracał uwagę na to.

Screenshot_2017-08-20-19-06-10-072_com.miui.weather2.png

• Like 1

2 godziny temu, QBAQ napisał:

@kaczy44 działa

Szanowni użytkownicy, dajcie znać czy działa Wam aktualizacja prognozy w aplikacji Pogoda?

Sprawdzałem na swoim Mi5 a także na Mi5S i jest monit, że nie można połączyć z siecią. Na xiaomi.eu też ktoś zwracał uwagę na to.

U mnie też nie działa .ta sama sytuacja co u Ciebie .telefon mimax

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...

11 minut temu, slavqo napisał:

dodatkowo możliwa kalibracja OIS

Sprawdziłem właśnie i faktycznie - kalibracja OIS znów daje oczekiwany rezultat! Mam na myśli ręczną kalibrację.

Edited by latet

Po aktualizacji nie działa mam FC aplikacji wideo na Redmi Note 4. Czyszczenie danych aplikacji nic nie dało. Poniżej log:

java.lang.UnsatisfiedLinkError: dalvik.system.PathClassLoader[DexPathList[[zip file "/system/priv-app/MiuiVideo/MiuiVideo.apk"],nativeLibraryDirectories=[/system/priv-app/MiuiVideo/lib/arm64, /system/lib64, /vendor/lib64, /system/lib64, /vendor/lib64]]] couldn't find "libc++_shared.so"
at java.lang.Runtime.loadLibrary0(Runtime.java:972)
at java.lang.System.loadLibrary(System.java:1530)
at org.videolan.libvlc.LibVLC.loadLibraries(LibVLC.java)
at org.videolan.libvlc.LibVLC.<init>(LibVLC.java)
at com.miui.globalvideo.vlc.VLCInstance.get(VLCInstance.java)
at com.miui.globalvideo.PlayerApplication.getMLInstance(PlayerApplication.java)
at com.miui.globalvideo.activity.BaseActivity.onCreate(BaseActivity.java)
at com.miui.globalvideo.activity.MainActivity.onCreate(MainActivity.java)
at android.app.Activity.performCreate(Activity.java)
at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Instrumentation.java)
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread.-wrap12(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
at Android.MODEL(Redmi Note 4X)
at Android.VERSION(7.0)
at Android.FINGERPRINT(Xiaomi/sagit/sagit:7.1.1/NMF26X/V8.2.17.0.NCACNEC:user/release-keys)

3 godziny temu, szymam napisał:

Aplikacja Wideo ma duże zużycie energii, pomimo, że w ogóle jej nie uruchamiałem. Czy ktoś jeszcze napotkał ten problem? 

Tak! W subforum mi6 zamieściłem screeny w temacie o bateri

Edited by quaqua

Mnie tylko ciekawi czy jak dodadza api2 dla mi5 to stabilizacja się nie pogorszy i czy autofocus nie zdechnie bo pamiętam że po aktualizacji z api2 w miui8 potem miałem efekt oddychającego focusa lapal powoli a stabilizacja działała mocno średnio 

Nie mogę nigdzie znaleźć na necie:

Mam ustawione 4 pulpity, z czego drugi z lewej był moim głównym (tym, do którego prowadził przycisk Home).

Po aktualizacji do MIUI 9 ekran główny przestawił się na pierwszy z lewej, w jaki sposób mogę to zmienić?

Dodam, że szczypanie ekranu 3 palcami nie skutkuje.

Trochę słabo szukasz, bo już kilka takich zapytań padło. Obecnie pulpitem głównym jest pierwszy z lewej i nie można tego zmienić. A szczypanie powinno zadziałać, ale do edycji apek na pulpicie.

Edited by wolf
  • Like 1

10 minut temu, wolf napisał:

Trochę słabo szukasz, bo już kilka takich zapytań padło. Obecnie pulpitem głównym jest pierwszy z lewej i nie można tego zmienić. A szczypanie powinno zadziałać, ale do edycji apek na pulpicie.

No to słabo szukam :) Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że to tak rozwiązali.

A szczypanie 2 palcami działa do edycji apek, ale w MIUI 8 jak się szczypnęło 3 palcami to właśnie można było dodawać pulpity i ustawiać główne.

8 minut temu, Eternal napisał:

A szczypanie 2 palcami działa do edycji apek, ale w MIUI 8 jak się szczypnęło 3 palcami to właśnie można było dodawać pulpity i ustawiać główne.

Teraz 2 czy 3 palce działa tak samo, potem można pulpity w całości przemieszczać ale główny będzie zawsze 1-szy z lewej - to jest związane z nowym asystentem, którego u nas nie ma a u chińczyków jest.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...