ZduneX25

MIUI 7.8.17

Recommended Posts

7 minut temu, wolf napisał:

Działa płynnie, nic nie laguje, przy pierwszym uruchomieniu fc Aktualizacje, obecnie Aktualizacje działają. Zainstalowane przed chwilą, więc trudno coś więcej powiedzieć. Brakuje mi widżetu zegara 4x1.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

A co powiesz na temat aparatu są jakieś zmiany czy zauważyłeś coś nowego ?

45 minut temu, wolf napisał:
Brakuje mi widżetu zegara 4x1.

U mnie jest taki widget. Dwa takie widgety są pod pogoda. A dwa pod zegar. Ten 4x1 jest pod pogoda.

Edit. Mój błąd. Jeden to tylko pogoda xD

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Jak ustawić ekran startowy? Tzn żeby pulpit 2 był ekranem do którego przenosi po przyciśnięciu Home?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

A co powiesz na temat aparatu są jakieś zmiany czy zauważyłeś coś nowego ?
Nie widzę zmian w aplikacji aparatu. Napisz o co dokładnie Ci chodzi.

14 minut temu, k3lt napisał:

Nie zapomnij się pochwalić jak ci padnie płyta główna.

A dlaczego miałaby mu paść? 

@wolf pytał o jakość między innymi no i pewnie czy jakieś funkcje nowe być może są

Edited by QBAQ

Cytat

Jak ustawić ekran startowy? Tzn żeby pulpit 2 był ekranem do którego przenosi po przyciśnięciu Home?

na razie się nie da, pisał o tym Acid niedawno.

Edited by aveyron
  • Like 1

Jedyne do możesz zrobić to zamienić je miejscami. Na sztywno ustawić się nie da innego niż ten pierwszy z lewej.

Ktoś instalował na Redmi 4x i podzielił by się wrażeniami?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Jest lepiej z trzymaniem aplikacji w tle, nie przeładowuje mi każdorazowo Opery i OneNota po przełączeniu na inną aplikację. W 8-ce działo się to za każdym razem. O aparacie się nie wypowiem, bo na moje potrzeby był bardzo dobry i nie zauważyłem raczej żadnej zmiany. Nie wiem, czy to ze względu na prędkość animacji, ale telefon sprawia wrażenie dużo szybszego niż wcześniej.
Mam tylko pytanie, czy wcześniej też po przytrzymaniu przycisku od zamykania wszystkich aplikacji przenosiło do uruchomionych procesów?

Znaleźliście sposób na zmianę tła pozycji menu kontekstowego Dodaj do słownika i usuń podczas edycji tekstu? Propozycje wyrazów z T9 są z tłem, a te dwie przezroczyste.

Ktoś instalował na Redmi 4x i podzielił by się wrażeniami?

Będę ściągał za pół godziny
  • Like 1

Ktoś również ma problem z Trybem Cichym? Gdy mam załączony niby wszystko działa i żadnych dźwięków nie ma i są same wibracje. Lecz gdy wyłączę i włączę Tryb Cichy to dźwięk przychodzącego SMSa dalej jest aktywny, połączenie jest natomiast wyciszone. Restart telefonu pomaga lecz jeśli powtórzę to co wyżej napisałem to znów powraca dźwięk. Wtedy muszę pasek głośności przesuwać na sam koniec. Trochę to męczące. Na xiaomi.eu też o tym piszą. Pacjent to Note 4X 

• Like 1

Będę ściągał za pół godziny
Daj znać jak już potestujesz :)

• Like 2

Szanowni forumowicze czy ktoś instalował już na mi max i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

na mi5 wstępnie ok. Natomiast czy ktoś wie jak po tapnieciu lewego buttona ustawić widok działających aplikacji na miniaturki zamiast okien?

Ktoś również ma problem z Trybem Cichym? Gdy mam załączony niby wszystko działa i żadnych dźwięków nie ma i są same wibracje. Lecz gdy wyłączę i włączę Tryb Cichy to dźwięk przychodzącego SMSa dalej jest aktywny, połączenie jest natomiast wyciszone. Restart telefonu pomaga lecz jeśli powtórzę to co wyżej napisałem to znów powraca dźwięk. Wtedy muszę pasek głośności przesuwać na sam koniec. Trochę to męczące. Na xiaomi.eu też o tym piszą. Pacjent to Note 4X 
Na Mi5 ten problem nie występuje.

18 minut temu, Heisenberg napisał:

U mnie to samo - już na poprzednim wydaniu to występowało.

Witam, troche mnie nie było dlatego grzecznie pytam:  mam pytanie o mi4, ostatni rom widzę ze jest z numerem:  7.6.14, czyli dla mi4 nie ma już nowych romow i nie będzie do miui9?

dzięki za odpowiedź,pozdrawiam

12 minut temu, Antyhaker napisał:

U mnie to samo - już na poprzednim wydaniu to występowało.

Zgadza się, na poprzednim też był ten błąd. Nie wiem czy ktoś to zauważy i naprawi czy czekać kolejny tydzień

Jak sie teraz dodaje nowe ekrany ? Wczesniej 3 palcami sie rozszerzało . Nie ma zegara 4x1 same bydlaki po 4x3. Na razie mnie sie nie podoba. Przed chwila mialem zwieche przy zamykaniu wszystkich aplikacji iksem "x" launcher przestał odpowiadac. Mi5s.

3 minuty temu, Piotrz napisał:

Jak sie teraz dodaje nowe ekrany ? Wczesniej 3 palcami sie rozszerzało . Nie ma zegara 4x1 same bydlaki po 4x3. Na razie mnie sie nie podoba. Przed chwila mialem zwieche przy zamykaniu wszystkich aplikacji iksem "x" launcher przestał odpowiadac. Mi5s.

Dokładnie tak samo jak wcześniej? Dłużej przytrzymaj palec na ekranie startowym lub przycisku menu.

• Like 1

Dzisiaj wgrałem tą wersje na mi6, ogólnie wygląda spoko chociaż wiadomo trzeba delikatnie się przyzwyczaić do nowego wyglądu ustawień, natomiast ten crash Quick Card jest strasznie irytujący i myślę nad wgraniem poprzedniej wersji tylko nie mogę jej znaleźć. Chłopaki wyżej pisali że to pozostałości jakiegoś chińskiego Romu, tyle że w poprzednim wydaniu które już było na Miui9 nie było takiego problemu. Trochę mnie irytowały te przyspieszone animacje i raczej powinny zostać domyślnie a nie mieszanie komuś w opcjach. Inna sprawa nie lubię jak pojawiają mi się jakieś ikony apek których nie używam a tym bardziej jak nie mogę ich usunąć, w tym wypadku pojawia nam się na pulpicie aplikacja od TWRP i od razu woła o aktualizację. Poza tym spoko

Mnie też irytuje już okropnie ten Quick Card które nie da się w ogóle usunąć a to coś sypie się co chwilę ...

Daj znać jak już potestujesz

Wrzuciłem.narazie dziala:) Chyba tylko tyle na ten moment mogę powiedzieć

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Dzisiaj wgrałem tą wersje na mi6, ogólnie wygląda spoko chociaż wiadomo trzeba delikatnie się przyzwyczaić do nowego wyglądu ustawień, natomiast ten crash Quick Card jest strasznie irytujący i myślę nad wgraniem poprzedniej wersji tylko nie mogę jej znaleźć. Chłopaki wyżej pisali że to pozostałości jakiegoś chińskiego Romu, tyle że w poprzednim wydaniu które już było na Miui9 nie było takiego problemu. Trochę mnie irytowały te przyspieszone animacje i raczej powinny zostać domyślnie a nie mieszanie komuś w opcjach. Inna sprawa nie lubię jak pojawiają mi się jakieś ikony apek których nie używam a tym bardziej jak nie mogę ich usunąć, w tym wypadku pojawia nam się na pulpicie aplikacja od TWRP i od razu woła o aktualizację. Poza tym spoko
Jesteś pewny, że sam tego nie wgrałeś z poziomu TWRP? :)

Zrobiłem teraz downgrade do 7.8.10 i nie ma tu w ogóle problemu z Quick Card aczkolwiek dalej siedzi w systemie. Na najnowszym ROMie ta pozostałość Chińskiego Asystenta cały czas się sypie ...

ktoś już testował najnowsze wydanie na mi4c? Da się używać czy lepiej się wstrzymać jeszcze?
Działa wyśmienicie, nie ma na co czekać.

Wysłane z Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 2

45 minut temu, krzychu napisał:

Da się używać czy lepiej się wstrzymać jeszcze?

Ja korzystam już pół dnia i nie narzekam. Jeszcze nie napotkałem na problemy (jeszcze)

U mnie ten problem nie występuje. Za to mam problem z aktualizacją pogody. Od kilku wersji mam problem z ustaleniem lokalizacji w pogodzie. Łapie mi tylko miejscowość oddaloną ode mnie o ok. 30 km. Ręcznie również nie mogę znaleźć mojej miejscowości.

Wrzuciłem.narazie dziala:) Chyba tylko tyle na ten moment mogę powiedzieć

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

OTA działa czy trzeba ręcznie przez twrp?

Robiłem wipe data+ backup w twrp i nawet nie próbowałem inaczej. Animacje systemowe skrócone chyba do minimum :D

Na Redmi 4X czysta instalacja poszła bez problemów. 

Quick Card się sypał co kilka sekund, ale po restarcie spokój. 

Guest
This topic is now closed to further replies.