ZduneX25

MIUI 7.8.17

Recommended Posts

@galakty same ohy i ahy a Ty ciągle nie zadowolony :) Poczekaj może następne wersje będą lepsze, gdzieś na pół roku już będzie ok :D 

1 minutę temu, slimdick napisał:

@galakty same ohy i ahy a Ty ciągle nie zadowolony :) Poczekaj może następne wersje będą lepsze, gdzieś na pół roku już będzie ok :D 

Jak mi telefon zaczął przeładowywać aplikację od SMS po 30 minutowym leżeniu na stole to sorry...

• Like 1

@slimdick Leżę na podłodze i nie wstaję, dzięki! :D 

Tak czy siak już mi to zwisa, podjąłem decyzję że sprzedaję, szukam tylko co wziąć i z jakiego źródła. 

Niestety na zewnatrz jest srednio, po 2 min lapie fixa z 4 satelit, widzi 11. W google maps to juz porazka, nie mogl mnie zlokalizowac, lokalizowal na sekunde, a po chwili wypierd*lal mnie na ocean pod Ghana haha :-o Jak to u Was wyglada w mapach? Mam nadzieje, ze to poprawia... A z SoTem 3h max to juz sie pogodzilem, telefon ma 1.5r i moze faktycznie bateria ma juz troche dosc...

Edited by matt_berninger

No no no na redmi 4x, działa bardzo sprawnie. Czasami podczas pisania łapie zadyszke. Jednak dzielony ekran robi robotę :)

• Like 1

Mam problem z tym romem. Niby drobnostka a drażni. Od razu mówie ,że motyw jest domyślny a system reinstalowałem. 

Pasek powiadomień czasami robi się ciemniejszy - szczególnie gdy wyjdę z jakiej gry lub aplikacji. Nie wiecie czym może to być spowodowane?

Screenshot_2017-08-24-21-12-47-603_com.miui.home.png

Jakby to kogoś interesowało, to jest nowe wydanie do pobrania. Co prawda chyba nie dla wszystkich modeli, ale jednak :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Instalował już ktoś 7.8.24 na Mi 6?

OTA chyba nie działa.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Czekam na pierwsze recenzje zapalencow co wgniataja f5 w klawiaturę:d jak będą pozytywne to i ja po 24 po robocie się skusze:)

A cóż to takiego się zmieniło, warto byłoby poinformować nas, tutaj
Full changelog will be posted on Friday as usual.

ja mam 24 bez wciskania F5. Przypadkowo się natknąłem bo chciałem pobrać do znajomego. Ale co wam mogę powiedzieć po 10 minutach używania ? Tylko maniacy (wyszukiwacze błędów na siłę) po 10 minutach wiedza co jest nie tak i wiedzą jak to bardzo źle im bateria trzyma. Panowie wyluzujcie. Szkoda, że xiaomi nie robi codziennych aktualizacji. Wtedy to były by cyrki tutaj :) Telefon działa, mimo odblokowanego bootloadera i TWRP i dev romu w safetynet PASS, umie się dodzwonić, odebrać sms i o dziwo złapać FIXa z GPSa. Aparat działa, OIS również. To co mnie irytowało jest zrobione. Resztę umfali idzie wyeliminować, a póki co jest ok.

• Like 1

9 minut temu, bergmen napisał:

Na nowym wydaniu launchera już nie wywala podczas czyszczenia RAM. 

Nie wiem co ma na to.wplyw ale po dwóch "czarnych ekranach" zaraz po instalacji romu 7.8.17 telefon przestał mi wywalać ten ekran mimo że pełne czyszczenie ramu robię dosyć często :)

55 minut temu, slimdick napisał:

@Antyhaker jasne a potem się okaże że jest reuploaded bo coś tam ;) Pewnie masz już F5 do wymiany :P 

Niech sobie będzie - się wgra od nowa. Jakoś wrzucanie testowych wydań RR Ci nie przeszkadza :P Co do drugiej kwestii - czy sprawdzenie RAZ W TYGODNIU (zawsze ten sam dzień) wymaga ciągłego wciskania F5? Nie wydaje mi się :)

Edited by Antyhaker

@Antyhaker to porównanie to jakiś żart:) Jakby zebrać wszystkie wypociny z wątków aktualizacji miui to by gruba trylogia powstała, z RR tylko cienka nowelka:P 

Masz rację, Twoje porównanie to jakiś żart - jak w ogóle możesz porównywać te dwa fora? Popatrz na zadawane tutaj pytania i te obecne tam - inna liga :) Zresztą, dlaczego mam opierać się na opiniach innych osób - testuję, widzę.

28 minut temu, slimdick napisał:

@Antyhaker wątek RR jest na xda nie tu.

EDIT: ale poziom czy tu czy tam jest ten sam :P https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=73522090&postcount=2246

Wiem, że na XDA - przecież dokładnie to samo napisałem :P Poziom jest zdecydowanie inny, wskazany komentarz to tzw. "kwiatek" :D

• Like 1

Właśnie pobrałem i zainstalowałem wersję 7.8.24 na mojej Mi6 i problem z Quick Card już się nie pojawia co mnie bardzo cieszy :D

A to wszystko dlatego, że apka Quick Card (czyli Chiński Asystent) został całkowicie usunięty w tym ROM'ie - wszedłem w Ustawienia>Zainstalowane>Zakładka "Wszystkie" i ... nigdzie nie ma tego syfu ^^ Dzięki wielkie @Acid za usunięcie tego!

• Like 1

W końcu działa przyciśnięcie przycisku Cichy w pasku
... i pojawił się przełącznik trybu cichego przy naciśnięciu przycisków fizycznych.
Good job

@MrUkleja

Pierwsza opcja dziala również na poprzedniej wersji. Zresztą przełącznik trybu cichego po wciśnięciu przycisków fizycznych też już był... ;)

[mention=37844]MrUkleja[/mention]

Pierwsza opcja dziala również na poprzedniej wersji. Zresztą przełącznik trybu cichego po wciśnięciu przycisków fizycznych też już był...

Ooo to coś musiałem pomieszać #brawoja bo mi faktycznie dopiero teraz to zaczęło działać/pojawiło się.

Czy OTA kiedyś będzie działać?
Będzie. OTA będzie szło w piątek wieczorem jak mirrory się ułożą.

Wysłane z MI6

Pytanie na szybko jeśli ktoś łaskaw niech odpiszę . Nie czytałam ostatnio forum dlatego niewiedza moja.
Czy miui 9 na MiMax 32 GB wgrywamy jako cotygodniowa aktualizacje ?

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.