Jump to content

Redmi Note 5A

Waterloo

Recommended Posts

Ale mają rozmach w produkcji telefonów teraz redmi Note 5A potem pewnie redmi 5A to jeszcze niech dodają mi6A flagowiec wśród taniej półki to będzie komplet.

Teraz pytanie czym będzie się różnił redmi Note 5 czy będzie dużo lepszy parametrami bo trochę droższy to wiadomo.

Ja tam się ciesze, że wychodzą nowości ciągle, bo przez to starsze modele można kupić taniej niż w dniu premiery. Ale nie zawsze tak jest, bo Redmi Note 3 kosztuje teraz prawie tyle samo co Note 4

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

21 godzin temu, galakty napisał:

W obudowie telefonu taka matryca będzie ZAWSZE słabsza (rozmiar sensora). Optimum to 12-13 mpx na dziś dzień.

Wiem to dokładnie chodziło mi o to że na specyfikacji(papierku) polecili na bogato.Wiele osób się na to nabierze bo patrzy na cyferki. To samo się tyczy benchmarków niektórzy mają taką tendencje żeby mieć jak największy wynik w teście że nic innego dla nich się nie liczy.

1 godzinę temu, seyfer napisał:

Normalnie jakbym moja Panią słyszał :] mpix nie odzwierciedlają niestety jakości zdjęć

Serio myślisz że tego nie wiem?.W xiaomi nawet matryca znanego producenta nie oznacza najlepieszych jakości zawsze musi jeszcze być soft dopracowany niestety.

Innym producentą też nie zawsze wychodzi z jakością ogólnie dopiero ocenisz jak model będziesz miał w ręce lub na oko na YouTube mniej więcej.

A wiele czynników się jeszcze liczy żeby jakość aparatu i video była dobra.

A tu mi się raczej w xiaomi rn5a zabieg marketingowy widzi bo cyferki potrafią zaczarować ludzi a co  z tego wyjdzie to zobaczymy po premierze.

Edited by Snajper

Dnia 19.08.2017 o 13:43, Snajper napisał:

Coś ostatnio coraz częściej eksponuje aparaty w telefonach nie dawno mi5X teraz rn5a.

Ciekawe jak to rzeczywiście wyjdzie z jakością aparatu rn5a ale cyferki(16mpx) robią wrażenie.

16 Mpx robi wrażenie, ale złe... Oznacza to (w porównaniu do 12 Mpix) gorszą jakość filmów HD oraz "crop" w filmach 4K. Jeśli chodzi o zdjęcia, to mniejszy pixel = gorsza jakość w słabszym świetle.

Moim zdaniem max. dla telefonów to 12Mpix.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...