Jump to content

Przycinanie przewijania wiadomości sms

Recommended Posts

Witam, mam Redmi 4X, wersja MIUI 8.2.10.0 Global Stable (MAMMIEA). Czy to normalne że wiadomości sms przycinają się podczas przewijania konwersacji? Pierwszy ekran gdzie wiadomości sms są pogrupowane na kontakty przewija się normalnie. Kiedy wejdę daną rozmowę i chcę przewinąć w dół lub w górę wiadomości się przycinają tak jakby te które nie są widoczne w danej chwili na ekranie dopiero się wczytywały. Dostaję długie wiadomości złożone z kilku sms więc na ekranie praktycznie widoczny jest jeden sms chcąc przewinąć listę na górę lub na dół muszę przewijać praktycznie po jednym sms. Nie da się tego upłynnić?

Pobierz 3 toolbox ze sklepu zakladka podkrecanie i mij ja caly czas ,a 2 wejdz w zainstalowane wiadomosci i wyczysc ja jak to nie pomoze ponowna instalacja softu

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

U mnie nie ma tego problemu podczas przewijania ale to pewnie dlatego, że nie piszę aż tak długich wiadomości. Na twoim miejscu sprawdziłbym inne aplikacje do SMS, które są dostępne w google play. Może któraś z tych się nada: http://android.com.pl/artykuly/34800-fantastyczna-trojka-android-com-pl-aplikacje-smsmms/ . Osobiście korzystałem kiedyś z Hangouts i byłem zadowolony ale nie jestem w stanie powiedzieć czy też nie będzie tego problemu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...