Skocz do zawartości

Problem z baterią, diodą Led, klawiatura


asffaf

Rekomendowane odpowiedzi

.Witam

Jestem od czwartku szczęśliwym? posiadaczem redmi 1s. Po wgraniu najnowszego systemu z miui polska mam kilka problemów.

1. Klawiatura - zarówno systemowa jak i Swype ma problemy z uruchomieniem. Chce napisać smsa, klikam w okienko i czekam kilka sekund zanim się uruchomi.Tak samo jest w przeglądarce.

2. Nie działa diodą powiadomień

3. Podczas odtwarzania muzyki wibruje telefon.

4. Bateria. Tu jestem w szoku. W ciągu 3 godzin potrafi rozładować się o 50 % Głównie przeglądarka , tapatalk . Internet wi-fi. Nawet w trybie czuwania jest zauważalny spadek baterii

Jakieś pomysły na rozwiązanie owych problemów?

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Swype i wibracjami rozwiązany.dzięki. Dioda po restarcie działa. Martwi mnie strasznie ta bateria. Zamieszczam zrzut statystykhttps://www.dropbox.com/sc/ykeyi6sveaiz634/AACLkcmVsoFmimGRqa0JGaP0a

Tutaj jeszcze statystyki samego wyświetlacza https://www.dropbox.com/sc/y4vgtkmjnk8pezt/AAD1qEqhENoFLAdP6nqYKxbwa

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez asffaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyłącz wyświetlanie poziomu baterii w %. Zainstaluj/kup sobie greenify, battery doctora możesz sobie odpuścić, z moich testów nic nie daje. A bateria jak bateria, to nie 5Ah, nawet 3Ah nie ma. Ja ładuję codziennie wieczorem i nie narzekam.

Wysłane z mojego HM 1SW

Edytowane przez ddr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm trochę dużo, aczkolwiek masz ponad 3 godziny wyświetlacza a to dużo, można powiedzieć norma w dzisiejszych smartfonach. 
Zainstaluj Wakelock Detector to zobaczysz, które aplikacje powodują najdłuższe wybudzanie telefonu.

Ponadto w Panelu Sterowania > Zasilanie > Użycie baterii masz dodatkowe statystyki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyłącz wyświetlanie poziomu baterii w %. Zainstaluj/kup sobie greenify, battery doctora możesz sobie odpuścić, z moich testów nic nie daje. A bateria jak bateria, to nie 5Ah, nawet 3Ah nie ma. Ja ładuję codziennie wieczorem i nie narzekam.

Wysłane z mojego HM 1SW

Co da wyłączenie wyświetlania procentów baterii ?

Wcześniej miałem zte v970 i myślę że trzymał trochę dłużej. A baterią miał ok 1600 i rdzenie a9 które nie cechowaly się niskim zużyciem energii.

Szkoda że nie można dokupić większej baterii jak np w S2.

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 1Ah w soniaku i też nie narzekałem. Istnieje bug baterii która jest wcinana właśnie przez te % na statusie, a przynajmniej był jeszcze w 4.2.2. Pokaż graficzny wykres baterii. Weź też pod uwagę że jeśli korzystasz z dwóch kart to rzecz jasna bateria będzie widocznie krócej trzymać. Aktualnie testuję jeden z programów który powinien pomóc w rozwiązaniu problemu, chociaż w części.

Wysłane z mojego HM 1SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam jednej karty sim, bateria trzyma nieco krocej niz na mi2s, no ale wyswietlacz tez jest wiekszy, a bateria nie. przy moim uzytkowaniu starcza na cala dobe. ładuje jak ide spac.

jedyne co martwi, to mala ilosc ramu, i niektore apki swiruja.. do tego zgrzytybprzy odtwarzaniu muzyki, złe mapowanie klawiszy na sluchawkach xiaomi pistons.. da sie przeżyć

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy po wyłączeniu wi-fi i transmisji danych telefon zjadł 3 % baterii. Czyli trzeba nauczyć się zarządzać baterią. Wczoraj wpadłem na pomysł żeby awaryjnie kupić mały powerbank w formie breloka na klucze. Zawsze może o te kilka procent podratowac telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...