Sign in to follow this  
Athenaie

Transfer plików i chmura

Recommended Posts

Hej, mam ogromny problem z transferem plików, komputer wykrywa je, mam do nich dostęp ale jakakolwiek próba skopiowania ich kończy się zawieszonym okienkiem przesyłania.

Uznałam że prześlę pliki na chmurę i je pobiorę, niestety chmura jest zapchana. Do pobrania jest około 1000 zdjęć strona midrive proponuje pobranie ich aplikacją której nie da się pobrać lub przez przeglądarkę... pojedyńczo po jednym zdjęciu co też trwa bardzo długo,

Proszę o radę, może jest jakiś sprawny menadżer plików dla xiaomi no i co z chmurą ? 

Proszę o rady 

Edited by Athenaie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może pobierz aplikację Zdjęcia Google, zsynchronizują się z chmurą Google. Potem zsynchronizuj tą chmurę Google z PC. Wyloguj się z aplikacji Zdjęcia na telefonie. Usuń zdjęcia z telefonu, jeśli chcesz. Pamiętaj tylko, że usuwanie zdjęć z telefonu usuwa je też z chmury ZDJĘCIA! Więc trzeba się wylogować na telefonie, żeby usuwając je z telefonu nie usunąć jednocześnie z chmury Zdjęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja po zabawach z synchronizacją i nerwach z zamulonym działaniem mi cloud mogę polecić DriveSync - możesz wrzucać na Google Drive dowolny katalog z pamięci, wybrać rodzaj synchronizacji (np. tylko wyrzucasz pliki do chmury bez zmiany na urządzeniu), działanie cykliczne itd. Lekki i świetnie działający. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this