Skocz do zawartości

Mi3 czy Xperia Z


borubar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czytam i przeglądam sobie tematy związane z telefonami Xiaomi już blisko dwa tygodnie. Mimo drobnej wady jaką uważam wielkość telefonu (ehh ekran 4.7 i byłoby miodnie) zdecydowałem się na MI3 16GB. Obecnie można załapać się na cenę ~915PLN z przesyłką (o ile vat nie wpadnie). Już mialem brać i...no właśnie. Patrze dzisiaj sobie na cenki telefonów a tu Xperie Z nowe 24GW z androidem 4.4.2, serwisem na miejscu i bardzo zbliżoną specyfikacją (+ miejsce na kartę pamięci) latają po 900PLN + przesyłka. Że tak powiem sercem trochę już jestem za MI3, ale rozumem za Z. Czy ktoś miał okazję porównywać obydwa telefony lub może coś sensownego doradzić. Prawdę mówiąc jestem w kropce :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrze po specyfikacji to faktycznie ma gorszy ekran. Również trochę słabszy procek oraz gpu. To tyle jeżeli chodzi o duże różnice czy znajdzie się coś jeszcze? Jestem otwarty na wszelkie sugeste, gdyż żadnego z wymienionych modeli nie miałem okazji trzymać w ręce i porównać nie tylko na papierze.

 

Edit: Będę bardzo wdzięczny za trochę dłuższą argumentację aniżeli "nie bierz bo to syf". Dzięki.

Edytowane przez borubar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, miałem Z-tkę w rękach. Jak ją trzymałem to myślałem że się rozleci przy mocniejszym dotknięciu. Jak na Xperie, i to jeszcze flagową wywarła mega niekorzystne wrażenie, jakaś taka lekka, gumowa ramka na rantach była niezbyt dokładnie dopasowana i docięta, jakby telefon kosztował 100 a nie prawie 1000 zeta. Porównując do mojego Ryża, sprawiała wrażenie badziewia :). Podobnież też strasznie się psują te Xperie, ale to już z internetów kiedyś wyczytałem. Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał, tylko brał MI3.

Edytowane przez MasaMasen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...