michlacz231

Zbita szybka , który wyświetlacz

Recommended Posts

Oba to to samo... Nie ma "oryginalnych" części NOWYCH, bo... Xiaomi takowych nie udostępnia... Te części to albo zamienniki (i tutaj wybierz co chcesz), albo części z uszkodzonych (te 2 na pewno takie nie są lub sprzedawca nie wie co ma...).

Jeżeli chodzi o części, to raczej polecam ten sklep: http://www.dragon-tt.com/

Hmm bo gość w sklepie mówił patrząć na szybki że jest za 80 zł ale to słaba jakość jakieś taśmy i ekran  niski a też jest za 220 która jest dość porządna . Więc zastanawiam się który będzie najlepszy.

Edited by michlacz231

@Nezumi niestety mijasz się nieco z prawdą ;-)

Oryginalne części (m.in LCD) można kupić, tylko trzeba wiedzieć gdzie - ja sprowadzam je z Szanghaju. 

W załączeniu foto wyświetlaczy, jakie montuje do RMN4x - z lewej strony zdemontowany uszkodzony LCD - prawej fabryczny set identyczny z montowanym w nowych telefonach. 

https://goo.gl/photos/cgaid3BiFLnAHG417

@michlacz231 to co pokazałeś w linkach to w większości odpad z kontroli jakości - do kupienia w Chinach w hurcie po 10-12$. Niestety to rosyjska ruletka. Zimą testowałem takie lcd 60-80% miało problemy, więc ich raczej nie polecam. 

Edited by Zexon72

[mention=5168]Nezumi[/mention] niestety mijasz się nieco z prawdą ;-)
Oryginalne części (m.in LCD) można kupić, tylko trzeba wiedzieć gdzie - ja sprowadzam je z Szanghaju. 
W załączeniu foto wyświetlaczy, jakie montuje do RMN4x - z lewej strony zdemontowany uszkodzony LCD - prawej fabryczny set identyczny z montowanym w nowych telefonach. 
[mention=38024]michlacz231[/mention] to co pokazałeś w linkach to w większości odpad z kontroli jakości - do kupienia w Chinach w hurcie po 10-12$. Niestety to rosyjska ruletka. Zimą testowałem takie lcd 60-80% miało problemy, więc ich raczej nie polecam. 
Hmmm... Moze sie cos zmienilo, ale nadal nie zmienia to faktu, ze o takie czesci na allegro raczej ciezko. Moge wiedziec od kiedy Xiaomi takowe czesci udostepnia? Czysta ciekawosc :D. W razie czego bede wiedzial gdzie udezyc w ew. Sprawie naprawy

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Też mam oryginalne LCD do Note 4X. Nie jest to trudne.

Wysłane z MI6

• Like 1

Czy ma ktoś oryginalny wyświetlacz do Redmi Note 3 Pro ewentualnie gdzie kupić albo może możecie polecić jakiś servis co montuje 

43 minuty temu, mara44 napisał:

Czy ma ktoś oryginalny wyświetlacz do Redmi Note 3 Pro ewentualnie gdzie kupić albo może możecie polecić jakiś servis co montuje 

Napisz do MiCenter, albo do @Zexon72 na PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.