Skocz do zawartości

kupno Xiaomi mi5


zborus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Przeczytales to ogloszenie ktore wkleiles?
Wiesz ze Mi5 nie jest produkowany od prawie roku?
Wiesz ze ta oferta to import z Chin?
Wiesz ze ta oferta jest bez gwarancji, paragonu/jakiegokolwiek dowodu zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zborus napisał:

 

To juz lepsze bo jest to wersja global i od ck mediator z prawdziwym serwisem w PL ( od nich bralem nie raz telefony xiaomi jak i inne marki wiec oni sa dobrzy pod tym wzgledem)

Ale.... w nie wiele nizszej cenie masz nowki note 4 4/64 z PL czy nie wiele wyzszej mozesz trafic na uzywana s7ke/inne flagowce z 2k16/ albo nowki w sklepie, ale to zalezy na co patrzysz i co jest wazne dla Ciebie w tel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 14.08.2017 o 08:46, Nezumi napisał:

Nie opłaca się teraz kupować Mi5, lepiej iść w Mi5s lub Mi5x. Aktualnie Mi5 już nie jest produkowane i wszystko co widzisz to są leżaki magazynowe lub refuby...

Witam. Co to znaczy refuby?? Ja utopiłem niedawno mojego MI5 i zamierzam kupić ten sam model? Sądzę że zakup na IBG będzie raczej pewny. Mylę się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GnoM84 napisał:

Witam. Co to znaczy refuby?? Ja utopiłem niedawno mojego MI5 i zamierzam kupić ten sam model? Sądzę że zakup na IBG będzie raczej pewny. Mylę się ?

Telefony "z odzysku", rozwalone, naprawione, wystawione ponownie. Z IBG masz tyle "do przodu", że w razie czego masz gw w MiCenter... Ale czy oni teraz mają już refuby czy leżaki, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Telefony "z odzysku", rozwalone, naprawione, wystawione ponownie. Z IBG masz tyle "do przodu", że w razie czego masz gw w MiCenter... Ale czy oni teraz mają już refuby czy leżaki, tego nie wiem.

dzięki za info. A wiesz gdzie JESZCZE można znaleźć MI5 pro ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Nie idź w Mi5... To się mija z celem... Nawet sklepy tj Technos czy Aze (jedne z największym popytem, najbardziej znane) mają braki Mi5... 

Tak się właśnie zastanawiam ( po przewertowaniu forum) czy nie zaryzykować i kupić coś w stylu MI5S lub MI6. MI6 to nowy model i nie do końca jeszcze rozszyfrowany. Najbardziej przeraża mnie brak wejścia na słuchawki( zostały mi Pistony v2, gdyż moja mi MI5 została zalana) a telefon służy mi miedzy innymi do sluchania muzyki. Słuchawki bluetooth nie grają tak dobrze, a pistonów (z wejsciem typu C)chyba nie ma pod MI6. Poradzisz coś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, GnoM84 napisał:

Tak się właśnie zastanawiam ( po przewertowaniu forum) czy nie zaryzykować i kupić coś w stylu MI5S lub MI6. MI6 to nowy model i nie do końca jeszcze rozszyfrowany. Najbardziej przeraża mnie brak wejścia na słuchawki( zostały mi Pistony v2, gdyż moja mi MI5 została zalana) a telefon służy mi miedzy innymi do sluchania muzyki. Słuchawki bluetooth nie grają tak dobrze, a pistonów (z wejsciem typu C)chyba nie ma pod MI6. Poradzisz coś :) ?

Są przejściówki z usb-C na jack'a, także można sobie poradzić, ale ja bym chyba w Mi6 nie szedł, a szybciej w Mi5s/x... Są ciekawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Są przejściówki z usb-C na jack'a, także można sobie poradzić, ale ja bym chyba w Mi6 nie szedł, a szybciej w Mi5s/x... Są ciekawsze...

Sądzę, że z modeli MI5 raczej S-ka byłaby najlepsza. Głównie chodzi o rozmiar 5,15" jest dla mnie idealny. Podobno S-ka ma gorszy aparat od MI5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, GnoM84 napisał:

Sądzę, że z modeli MI5 raczej S-ka byłaby najlepsza. Głównie chodzi o rozmiar 5,15" jest dla mnie idealny. Podobno S-ka ma gorszy aparat od MI5.

Nie mam porównania, więc w tym temacie no... nie pomogę :P. Aparat to nie moja bajka, dla mnie zdjęcia mają być "ładne" i tyle :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

....ale ja bym chyba w Mi6 nie szedł, a szybciej w Mi5s/x... Są ciekawsze...

Dlaczego uwazasz je za ciekawsze? Nie pytam złosliwie tylko z czystej ciekawości. Mi6 jest młodszy odMi5S więc w teori powinien być ciekawszy/miećwięcej do zaoferowania, natomiast Mi5X to chyba nie ta półka co MI5S i Mi6... Maja cos "lepszego" niz Mi6 oprocz nizszej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi6 będzie najlepszy,ale jednak jest połowę droższy. Mi5s nie ma ois ,ale.za to ma większe piksele od mi5 ( lepszy sensor)
Mi5x poza topowym sensorem ma słaby soft (i pewnie optykę) bo do zdjęć z mi6 brakuje mu sporo, ale po samplach widać że i tak wypada lepiej niż mi max 2( mm2,mi5x i mi6 mają ten sam sensor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tom3k napisał:

Dlaczego uwazasz je za ciekawsze? Nie pytam złosliwie tylko z czystej ciekawości. Mi6 jest młodszy odMi5S więc w teori powinien być ciekawszy/miećwięcej do zaoferowania, natomiast Mi5X to chyba nie ta półka co MI5S i Mi6... Maja cos "lepszego" niz Mi6 oprocz nizszej ceny ?

Złącze jack :)

 

24 minuty temu, IT4Geeks.Polska napisał:

Mi6 ma w zestawie przejsciowke USBC-3.5Jack

To spróbuj naładować telefon słuchając muzyki na słuchawkach co ja robię bardzo często xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...