Acid

Amazfit Watch - zbiór dodatkowych tarcz

Recommended Posts

Do naszego zegarka można dodawać nowe tarcze. Oto jak:

1. Znajdujemy w internecie tarcze w formacie WFZ. Generalnie jest tego pełno więc podam dwa zbiory, których użyłem u siebie:

2.  Plik lub pliki WFZ pobieramy na komputer, a następnie przenosimy do pamięci zegarka (przez kabelek) do katalogu "WatchFace". Jeśli katalogu nie ma to tworzymy go sami. Katalog ma być na samym początku drzewa czyli /WatchFace.

3. Możemy od teraz wybrać dowolną, nową tarczę z poziomu zegarka (długo przytrzymując aktualną tarczę) lub wprost z aplikacji Amazefit Watch (wygodniejsze).

Screenshot_20170811_210138.png

• Like 2

Oczywiście, że nie. Gdyby tak było to byłoby to podane. I nie cytuj całości postu nad sobą...

• Like 1

Witam, pytanie: podczas próby zmiany tarczy z poziomu zegarka wysypuje mi się launcher z opisem błędu "Unforftunatly Launcher has stopped", jaka może być przyczyna? Dodam tylko że zmiana z poziomu aplikacji bezproblemowa.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Witam mam pytanie potrzebuje tą tarcze do edycji jak i gdzie można ją wyciągnąć lub może ktoś ja udostępnić bo chciałbym taką modyfikację zrobić.
lou6ofwu154w_t.jpg

Mam pytanie, ważny jest dla mnie sekundnik i czy jest jakaś tarcza prócz tej jedynej Night Run która bez naciskania przycisku pokazuje sekundy ??

Wgrałem parę dodatkowych tarcz później cześć z nich usunąłem. Następnie wgrałem kolejne, jednak w telefonie są do wybrania stare nie istniejące a nowo wgranych nie widać. Jak "wymusić" synchronizacje tarcz. Wyłączanie i włączeni zegarka nie przynosi efektu. Czy trzeba usunąć jakieś pliki z folderu ".watchfacethumb" ?

Zegar od dziś w domu, prezent dla synka.

Chcę wgrać tarcze - utworzyłem folder "WatchFaces" w Internal Storage. Czyli tam gdzie powinienem? Bo jak klikam na ikonę urządzenia, to tylko to widzę.

Proszę o pomocyhdb6c9zn4we.jpg

Edited by coverman

Dnia 5.04.2018 o 14:20, krystiandz1 napisał:

A jest sposób dogrania tarcz bez kompa??

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Podłączony Amazfit Pace do Redmi Note 5 da się wgrać tarcze WFZ