Skocz do zawartości

Amazfit Watch - dodawanie dodatkowych tarcz


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Do naszego zegarka można dodawać nowe tarcze. Oto jak:

1. Znajdujemy w internecie tarcze w formacie WFZ. Generalnie jest tego pełno więc podam dwa zbiory, których użyłem u siebie:

2.  Plik lub pliki WFZ pobieramy na komputer, a następnie przenosimy do pamięci zegarka (przez kabelek) do katalogu "WatchFace". Jeśli katalogu nie ma to tworzymy go sami. Katalog ma być na samym początku drzewa czyli /WatchFace.

3. Możemy od teraz wybrać dowolną, nową tarczę z poziomu zegarka (długo przytrzymując aktualną tarczę) lub wprost z aplikacji Amazefit Watch (wygodniejsze).

Screenshot_20170811_210138.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • mrosi przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Wgrałem parę dodatkowych tarcz później cześć z nich usunąłem. Następnie wgrałem kolejne, jednak w telefonie są do wybrania stare nie istniejące a nowo wgranych nie widać. Jak "wymusić" synchronizacje tarcz. Wyłączanie i włączeni zegarka nie przynosi efektu. Czy trzeba usunąć jakieś pliki z folderu ".watchfacethumb" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zegar od dziś w domu, prezent dla synka.

Chcę wgrać tarcze - utworzyłem folder "WatchFaces" w Internal Storage. Czyli tam gdzie powinienem? Bo jak klikam na ikonę urządzenia, to tylko to widzę.

Proszę o pomocyhdb6c9zn4we.jpg

 

Edytowane przez coverman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zmienił(a) tytuł na Amazfit Watch - zbiór dodatkowhttps://miuipolska.pl/forum/topic/27870-amazfit-watch-zbi%C3%B3r-dodatkowych-tarcz/ych tarcz
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...