Skocz do zawartości

MIUI 9: błędy i braki w tłumaczeniu


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.03.2018 o 20:39, a_lewicki napisał:

 

 

To już jest w PL jednak po wipe i wcześniej języku EN pozostaje ten komunikat w EN mimo języka PL.

2 godziny temu, qwerty01 napisał:

Nie ma co zgłaszać, bo widzę, że nie poprawiają błędów w tłumaczeniu.

Nie znasz się = nie wypowiadaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, qwerty01 said:

Nie ma co zgłaszać, bo widzę, że nie poprawiają błędów w tłumaczeniu.

Wszystkie sugestie które zgłosiłem i da się przetłumaczyć (te które nie są"pobierane" i sieci) zostały przetłumaczone także nie ma co się spinać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2018 o 20:00, Acid napisał:

To już jest w PL jednak po wipe i wcześniej języku EN pozostaje ten komunikat w EN mimo języka PL.

Nie znasz się = nie wypowiadaj się.

Znam się, bo błędy zostały zgłoszone 20 stycznia, 27 stycznia i 25 lutego i do tej pory nie zostały poprawione. Nawet murzyn w Afryce w tym samym czasie ulepi dom z krowich placków, a jest wielki problem z przetłumaczeniem paru słów.

Edytowane przez qwerty01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

- new episodes itp.. nie tłumaczyliśmy tego - zupełnie nie potrzebne opcje i i tak są do niczego, a nowsze wersje na mi6 mają nową wersję MIUI video gdzie tego nie ma.
- attachments w Galerii jest poza tłumaczeniem - to leży w bazie danych statycznej - nie ma jak tłumaczyć tego na języki gdy jest tylko EN tam.
- niektóre opcje w Panelu sterowania jak Deep scan są ładowane online i też nie ma jak tłumaczyć.

Także zapraszam Twojego Murzyna do mnie. Może faktycznie coś poradzi jak taki zdolny.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

java.lang.IllegalStateException: ListPreference requires an entries array and an entryValues array.
    at android.preference.ListPreference.onPrepareDialogBuilder(Unknown Source:17)
    at android.preference.DialogPreference.showDialog(Unknown Source:54)
    at android.preference.DialogPreference.onClick(Unknown Source:14)
    at android.preference.Preference.performClick(Unknown Source:7)
    at android.preference.PreferenceScreen.onItemClick(Unknown Source:27)
    at android.widget.AdapterView.performItemClick(Unknown Source:14)
    at android.widget.AbsListView.performItemClick(Unknown Source:96)
    at android.widget.AbsListView$PerformClick.run(Unknown Source:62)
    at android.widget.AbsListView$3.run(Unknown Source:48)
    at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
    at android.os.Looper.loop(Unknown Source:139)
    at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:71)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.Zygote$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:200)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2018 o 20:59, Acid napisał:

A więc tak:

- new episodes itp.. nie tłumaczyliśmy tego - zupełnie nie potrzebne opcje i i tak są do niczego, a nowsze wersje na mi6 mają nową wersję MIUI video gdzie tego nie ma.
- attachments w Galerii jest poza tłumaczeniem - to leży w bazie danych statycznej - nie ma jak tłumaczyć tego na języki gdy jest tylko EN tam.
- niektóre opcje w Panelu sterowania jak Deep scan są ładowane online i też nie ma jak tłumaczyć.

Także zapraszam Twojego Murzyna do mnie. Może faktycznie coś poradzi jak taki zdolny.

Aha, czyli w przeglądarce: select all, cut, copy, paste, oraz za długi napis "Karta w trybie incognito" nachodzący na "+" przez 2 miesiące nie da się poprawić. Ciekawe rzeczy opowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, qwerty01 said:

Aha, czyli w przeglądarce: select all, cut, copy, paste, oraz za długi napis "Karta w trybie incognito" nachodzący na "+" przez 2 miesiące nie da się poprawić. Ciekawe rzeczy opowiadasz.

Te braki tłumaczenia już dawno zostały uzupełnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Acid napisał:

Ah znowu Redmi 3. Niestety tam nie aktualizuja silnika przeglądarki i wiele innych apek. Stąd nowsze tłumaczenie może nie pasować. Jedyne wyjście to dodanie starego tłumaczenia do Redmi 3 :/

Wysłane z MI 6
 

Nie wiem, czy aktualizują silnik, ale numer przeglądarki często się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdublowane dzwonki 2x "Brzęczyk", "Przychodząca wiadomość" z "SMSIncoming", "Wysłano wiadomość" z "SMSComplete" i 2x "Żaba". Poza tym brak tłumaczenia niektórych dzwonków. W wyszukiwarce Xiaomi jest 2x "Aplikacje" z opisem "Nazwy zainstalowanych aplikacji" tylko że z inną ikoną. Można by było to ujednolicić :)

Edytowane przez a_lewicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około miesiąca ( ze 3-4 aktu) mam taki problemik. W systemowej poczcie w tytule wiadomości (głównie reklamy z onetu) zamiast polskich znaków pojawiają się chińskie krzaczki. W treści maila jest już ok. Ale trafia się też poczta z tytułem zawierającym "ż" i "ó" też z onetu gdzie jest wyświetlana poprawnie. Czy ktoś tak miał i jak sobie z tym poradził. Dziwne że reklamy z innych portali typu interia czy wp nie pokazują tych krzaczków. Coś ostatnio musiało się zmienić w apce bo wcześnie nigdy tego nie miałem. Wersja apki na zrzucie.

IMG_20180403_115111.jpgIMG_20180403_114351.jpgIMG_20180403_114233.jpgScreenshot_2018-04-03-22-13-44-936_com.miui.securitycenter.pngIMG_20180403_222625.jpgScreenshot_2018-04-03-22-20-34-183_com.android.email.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...