Skocz do zawartości

MIUI 9: błędy i braki w tłumaczeniu


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jeśli dobrze rozumiem jest to dział do zgłaszania błędów (różnych) + braków w tłumaczeniu. Jeśli nie to przepraszam za OFF Topic

Xiaomi Redmi Pro, ROM 7.11.2 v2 - 2 błędy:
1) Błąd stabilności Bluetooth - streaming audio przez bluetooth na tym ROMie. U mnie bez względu na to czy online czy offlline jest ok do momentu gdy nie zrobię stop. Po ponownym włączeniu play są mini-przycięcia w losowych odstępach czasu. By to naprawić muszę wyłączyć BT w telefonie i ponownie go uruchomić.  Czyściłem BT cache ale nic nie dało. Aplikacje z jakich korzystam to TIDAL i Captune oraz Spotify. 
 

Znaleziony "fix" polegający na dodaniu do bulid.prop  nie działa.

ro.bluetooth.request.master=true
sys.initd.loop=1

2) Błąd - nie udało mi się wysłać opisu błędu przez aplikację Opinie. Mimo nadani ID zgłoszenie nie przeszło na Wasze serwery (kilkukrotne próby) 

Edytowane przez MiuiFan_83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2017 o 22:50, a_lewicki napisał:

Empty Folder

Niestety nie da się tego zmienić. To fragment bazy danych w en.

Dnia 12.11.2017 o 15:41, emas92 napisał:

Błąd w tłumaczeniu, set data ussage manualy. 

 

Masz stable xiaomi.eu? U mnie to jest przetłumaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać informację o jednym błędzie, który zauważyłem. 

Korzystam w aucie do słuchania muzyki z różnych aplikacji, głównie Tidal.

Oczywiście łączę się poprzez Bluetooth.  Niestety tylko korzystając z Xiaomi nie pojawiają mi się "okładki/etykiety" płyt,  na wyświetlaczu w samochodzie. 

Wszystkie inne telefony, które testowałem, między innymi Iphone 7, HTC U Play, Samsung S6 te okładki płyt na ekran w aucie przesyłają. Czy coś da się z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam jak qwerty01 7.11.30

W Panelu Sterowania->Ustawienia->Czyszczenie, przy aktualizacji definicji czyszczenia jest błąd. Wyświetlany jest Toast ": Pomyślnie zaktualizowano". Nie potrzebny jest dwukropek.

I taką sugestia jeszcze. Fajnie by było gdyby w menu przeglądarki była też nie tylko opcja zakładki ale także historia, bo klikanie Zakładki i później przewijanie na historia jest dosyć irytujące ;)

Screenshot_2017-12-03-14-11-18-345_com.miui.home.pngScreenshot_2017-12-04-09-10-09-714_com.miui.cloudservice.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 7.12.8 można wejść normalnie w zainstalowane aplikacje, ale nigdzie nie widzę Dokumenty przez co nie mogę ich włączyć i zapisywać plików na zewnętrznej karcie pamięci. Jest to gdzieś indziej dostępne czy nie ma nigdzie i nie ma możliwości ich włączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2017-12-13-21-19-55-920_com.android.deskclock.png

Przy pobieraniu stylów w nowej funkcji Klip w galerii

IMG_20171215_125252.jpg

Nie wiem czy to błąd w tłumaczeniu czy jakiś inny bug ale czasami w apce pogody przy aktualizacji u góry wyświetlany jest napis że pomyślnie zaktualizowano a na dole toast że nie można połączyć z siecią. Jedno drugiemu zaprzecza.

 

IMG_20171218_103027.jpg

Edytowane przez a_lewicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...