ZduneX25

MIUI 9 7.8.10

Recommended Posts

1 godzinę temu, JacekBB napisał:

Na dedyku jest pełna wersja dla xiaomi.

odpalił już ktoś na MI5 64GB ?? wszystko działa ok ??

10 minut temu, JacekBB napisał:

Ja. Mi5 uruchomiona. Dzwonić dzwoni.

to teraz powinno paść pytanie "jak bateria" :)

a na poważnie działa jakoś zauważalnie lepiej? jest to dzielenie ekranu działające?

40 minut temu, RASTY777 napisał:

to teraz powinno paść pytanie "jak bateria" :)

a na poważnie działa jakoś zauważalnie lepiej? jest to dzielenie ekranu działające?

Mam i ja - na razie wszystko działa :) co ciekawe wróciła ikonka opcji tapet ekranu blokady!! Na razie jest dobrze... nawet bardzo :)

@quaqua dzięki, nie będę się rozpisywał, ale na ten moment (testujemy) wychodzi, że to nie wina samej aplikacji tylko metody dodawania jest do romów, dlatego nie wyszło to wcześniej

czy ktoś mi podpowie co daje zaznaczanie ikonek w trybie edycji pulpitów? poza tym, że wtedy na dole pojawiają się kolejne ekrany i można je zamieniać miejscami - wcześniej ikonki "spadały" na dół i można je było "wyjąć" na innym ekranie - da się tak nadal i tylko ja nie umiem ??

I jeszcze jedno - czy brak animacji na skrócie do baterii jest zamierzony czy to bug? Wcześniej ikonka obrazowała faktyczny stan baterii - teraz jest ciągle taka sama, lekko niepełna jakby 3/4 a naładowałem do 100%

Edited by RASTY777

W tamtej wersji wyłączyłem w menu animacje systemu żeby zwiększyć wydajność. Teraz nie mogę znaleźć tej opcji. Ktoś pomoże?

Pamiętam że tamta opcja była w menu zasilanie i wydajność. W opcjach programisty nic nie grzebalem.

Przepraszam nie tutaj miała być odpowiedź, proszę o skasowanie postu.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

W tamtej wersji wyłączyłem w menu animacje systemu żeby zwiększyć wydajność. Teraz nie mogę znaleźć tej opcji. Ktoś pomoże?
Bateria i wydajność/Animacje systemu

Tap RN4X

W Mi5 też nie ma tej opcji.
No nie ma, ale jest zupełnie zbędna bo system śmiga przecież szybciutko.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

No nie ma, ale jest zupełnie zbędna bo system śmiga przecież szybciutko.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Teraz mam dylemat jaki motyw ustawić. Czy zostawić domyślny czy simeles...

Telefon śmiga pięknie.

czy ktoś mi podpowie co daje zaznaczanie ikonek w trybie edycji pulpitów? poza tym, że wtedy na dole pojawiają się kolejne ekrany i można je zamieniać miejscami - wcześniej ikonki "spadały" na dół i można je było "wyjąć" na innym ekranie - da się tak nadal i tylko ja nie umiem ??

Po zaznaczeniu więcej niż jednej ikony można je wszystkie przenosić, tak jak robi się to z jedną. Chociaż wg mnie wcześniej było to wygodniejsze.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

7 godzin temu, RDK napisał:

Po zaznaczeniu więcej niż jednej ikony można je wszystkie przenosić, tak jak robi się to z jedną. Chociaż wg mnie wcześniej było to wygodniejsze.

dzięki, już na to wpadłem - też sądzę że było lepiej a na pewno bardziej intuicyjnie - ale przyszło nowe i nie ma co wybrzydzać :)

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z pustymi wierszami?

Guest
This topic is now closed to further replies.