ZduneX25

MIUI 9 7.8.10

Recommended Posts

Dnia 13.08.2017 o 18:21, MaxPrime napisał:

Trochę to jest irytujące. Spróbuję pobrać ponownie ROM i przeinstalować, może to coś da ...

Witam ten błąd znalazłam kilka miesięcy temu i nadal nie został usunięty występuje na moim mi4c przeinstalowanie nic nie pomoże

Witam ten błąd znalazłam kilka miesięcy temu i nadal nie został usunięty występuje na moim mi4c przeinstalowanie nic nie pomoże
Wiem, wiem już acid mi odpowiedział troszkę wcześniej :-) mają problem a camera api 2 ale pracują nad tym. Przeinstalowanie nic nie pomoże :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Redmi Note 4X, miałem kopię w chmurze sprzed dwóch tygodni, postanowiłem wgrać nową. Cały czas był status "kopiowanie", więc wszystko z niej usunąłem i włączyłem tworzenie od nowa. Zatrzymało się na 0,95gb, niby cały czas jest "kopiowanie", ale od dłuższego czasu nic się nie rusza, poza tym jeśli chciałbym z tego przywrócić, to nie da rady, bo nie widzi żadnego backupa w chmurze. Co mogę zrobić?

received_1654557807947654.pngreceived_1654557824614319.pngreceived_1654557897947645.png

Wielki +. Właśnie wyskoczyło powiadomienie, że jest nowa wersja softu. Drobny błąd, nie zaktualizował się opis, wciąż jest stary, a już pobrało nowszą wersję, czyli 7.8.17.

Wiem, na stronie widzę. Tak tylko informuje, że ten aktualizator nie do końca dobrze działa

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Na razie Mi6 leci w OTA. Jutro poleci 4x jak ludzie potwierdzą fix buga dźwięków.

Wysłane z MI6

• Like 1

Wielki +. Właśnie wyskoczyło powiadomienie, że jest nowa wersja softu. Drobny błąd, nie zaktualizował się opis, wciąż jest stary, a już pobrało nowszą wersję, czyli 7.8.17.
U nas w PL changelog ładuje się z postu na miuipolska, a ponieważ go nie ma publicznie więc jest stary. Coś wymyślimy pewnie by to poprawić.

Wysłane z MI6

9 minut temu, sp4ubw napisał:

@Acid, a dodałeś w MI6 opcje aparatu? Nie mam jak sprawdzić chwilowo.

Nie. Xiaomi dodało dłuższe czasy w tej wersji. Czyli są brakujące aż do 32 s włącznie.

• Like 1

U mnie przy 99% pobierania (które trwało dość długo z 0,5h a mam na prawdę dobre łącze) aplikacja złapała fc... 

Log:

java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: length=1; index=1
    at pl.zdunex25.updater.MainActivity$DownloadZip.onPostExecute(MainActivity.java:1328)
    at pl.zdunex25.updater.MainActivity$DownloadZip.onPostExecute(MainActivity.java:1200)
    at android.os.AsyncTask.finish(AsyncTask.java)
    at android.os.AsyncTask.-wrap1(AsyncTask.java)
    at android.os.AsyncTask$InternalHandler.handleMessage(AsyncTask.java)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)

Screenshot_2017-08-17-22-29-42-012_com.miui.home.png

Edited by quaqua
  • Like 1

Wyrzuca mi FC dla Aktualizacji przed i po zakończeniu pobierania:
java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean java.lang.String.contains(java.lang.CharSequence)' on a null object reference
at pl.zdunex25.updater.ReminderService$1.run(ReminderService.java:230)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:761)

Wysłane z MI 6

• Like 1

Też tak mam, nie musiałem "dawać" było tak od razu

@ZduneX25

Edit: druga próba - > coś pobrało, po kliknięciu "Zainstaluj" otwiera się okno wyboru eksploratora plików w którym mam wskazać plik z romem. Co ciekawe pobrany plik ma tylko 112mb :o

boję się klikać dalej 

Screenshot_2017-08-17-22-48-18-033_com.android.fileexplorer.png

3edit: ciągle pokazuje się powiadomienie o dostępności nowej wersji, kliknąłem pobierz, potem zainstaluj, wskazałem plik (już normalnie widzi plik 1,25gb), reboot do recovery i tam nic sie nie dzieje.  podjąłem próbę flashowania pobranego pliku, która skończyła się niepowodzeniem - jak na ss

Screenshot_2017-08-17-15-54-21.png

Edited by quaqua

54 minuty temu, Acid napisał:

Nie. Xiaomi dodało dłuższe czasy w tej wersji. Czyli są brakujące aż do 32 s włącznie.

Klękajta narody, tosz to cud! A czy dodadzą EIS dla obiektywu telefoto? OnePlus 5 właśnie otrzymał i jest sens korzystać z drugiego sensora.

Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale na 7.8.17 mój Mi6 dostał jakby dodatkowego kopa :)

Czy może ktoś sprawdzić w Redmi Note 4 czy działają odpowiedzi głosowe Google? Np. czy Google czyta która jest godzina albo pogoda? Dziękuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

36 minut temu, boroch napisał:

Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale na 7.8.17 mój Mi6 dostał jakby dodatkowego kopa :)

Też mam takie odczucie !

Po kliknięciu "Zainstaluj" uruchamia się twrp, ale aktualizacja już nie. Przy ręcznej próbie wybrania pliku z poziomu twrp, pojawia się komunikat o uszkodzonym pliku ZIP.

Zaraz spróbuję ściągnąć i zainstalować ręcznie, "po staremu"

Edit: sprawdziłem, paczka .zip na serwerze głównym jest uszkodzona. Ściągnąłem z mirrora i normalnie zainstalowałem aktualizacje przez twrp. Co zauważyłem, to fakt że telefon nadal oferuje aktualizacje do najnowszej wersji, mimo że ta już jest zainstalowana. 

Pozdrawiam

Edited by dawidc1994

Też zainstalowałem ręcznie z alternatywnego źródła i poszło ok. Aktualizacja pokazuje stan aktualny poprawnie
5311ec9f8224420c04cc603a4717710f.jpg

Wysłane z MI 6

Robisz zdjecie w ciemnosci czy w swietle dziennym? Im wiecej wpuscisz swiatla tym bedzie zdjecie jasniejsze czyli nawet biale calkowicie. Porownaj sobie rozne dlugosci ekspozycji

1 minutę temu, szymam napisał:

Lel, tak ma być :D Długie naświetlanie jest do robienia zdjęć w ciemnym otoczeniu.

Aha, no to faktycznie lol :P

Też ciągle macie FC Quick Card na najnowszej wersji xiaomi.eu?

Spoiler

2) August 25th, 2017 (Will be released TODAY!)
MIUI 9 Developer ROM for Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5c, Mi Max 2, Mi Max 32G, Mi Max 64G/128G, Mi 4S, Mi 4c, Mi Note Pro, and Redmi 4X will be released to the public!

We will RELEASE ROM for 
Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5c, Mi Max 2, Mi Max 32G, Mi Max 64G/128G, Mi 4S, Mi 4c, Mi Note Pro, and Redmi 4X TODAY! 
STAY TUNED!

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.