Jump to content

MIUI 9 7.8.10

ZduneX25

Recommended Posts

Dnia 13.08.2017 o 18:21, MaxPrime napisał:

Trochę to jest irytujące. Spróbuję pobrać ponownie ROM i przeinstalować, może to coś da ...

Witam ten błąd znalazłam kilka miesięcy temu i nadal nie został usunięty występuje na moim mi4c przeinstalowanie nic nie pomoże

Witam ten błąd znalazłam kilka miesięcy temu i nadal nie został usunięty występuje na moim mi4c przeinstalowanie nic nie pomoże
Wiem, wiem już acid mi odpowiedział troszkę wcześniej :-) mają problem a camera api 2 ale pracują nad tym. Przeinstalowanie nic nie pomoże :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Redmi Note 4X, miałem kopię w chmurze sprzed dwóch tygodni, postanowiłem wgrać nową. Cały czas był status "kopiowanie", więc wszystko z niej usunąłem i włączyłem tworzenie od nowa. Zatrzymało się na 0,95gb, niby cały czas jest "kopiowanie", ale od dłuższego czasu nic się nie rusza, poza tym jeśli chciałbym z tego przywrócić, to nie da rady, bo nie widzi żadnego backupa w chmurze. Co mogę zrobić?

received_1654557807947654.pngreceived_1654557824614319.pngreceived_1654557897947645.png

Wielki +. Właśnie wyskoczyło powiadomienie, że jest nowa wersja softu. Drobny błąd, nie zaktualizował się opis, wciąż jest stary, a już pobrało nowszą wersję, czyli 7.8.17.
U nas w PL changelog ładuje się z postu na miuipolska, a ponieważ go nie ma publicznie więc jest stary. Coś wymyślimy pewnie by to poprawić.

Wysłane z MI6

U mnie przy 99% pobierania (które trwało dość długo z 0,5h a mam na prawdę dobre łącze) aplikacja złapała fc... 

Log:

java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: length=1; index=1
    at pl.zdunex25.updater.MainActivity$DownloadZip.onPostExecute(MainActivity.java:1328)
    at pl.zdunex25.updater.MainActivity$DownloadZip.onPostExecute(MainActivity.java:1200)
    at android.os.AsyncTask.finish(AsyncTask.java)
    at android.os.AsyncTask.-wrap1(AsyncTask.java)
    at android.os.AsyncTask$InternalHandler.handleMessage(AsyncTask.java)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)

Screenshot_2017-08-17-22-29-42-012_com.miui.home.png

Edited by quaqua
  • Like 1

Wyrzuca mi FC dla Aktualizacji przed i po zakończeniu pobierania:
java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean java.lang.String.contains(java.lang.CharSequence)' on a null object reference
at pl.zdunex25.updater.ReminderService$1.run(ReminderService.java:230)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:761)

Wysłane z MI 6

• Like 1

Też tak mam, nie musiałem "dawać" było tak od razu

@ZduneX25

Edit: druga próba - > coś pobrało, po kliknięciu "Zainstaluj" otwiera się okno wyboru eksploratora plików w którym mam wskazać plik z romem. Co ciekawe pobrany plik ma tylko 112mb :o

boję się klikać dalej 

Screenshot_2017-08-17-22-48-18-033_com.android.fileexplorer.png

3edit: ciągle pokazuje się powiadomienie o dostępności nowej wersji, kliknąłem pobierz, potem zainstaluj, wskazałem plik (już normalnie widzi plik 1,25gb), reboot do recovery i tam nic sie nie dzieje.  podjąłem próbę flashowania pobranego pliku, która skończyła się niepowodzeniem - jak na ss

Screenshot_2017-08-17-15-54-21.png

Edited by quaqua

54 minuty temu, Acid napisał:

Nie. Xiaomi dodało dłuższe czasy w tej wersji. Czyli są brakujące aż do 32 s włącznie.

Klękajta narody, tosz to cud! A czy dodadzą EIS dla obiektywu telefoto? OnePlus 5 właśnie otrzymał i jest sens korzystać z drugiego sensora.

Po kliknięciu "Zainstaluj" uruchamia się twrp, ale aktualizacja już nie. Przy ręcznej próbie wybrania pliku z poziomu twrp, pojawia się komunikat o uszkodzonym pliku ZIP.

Zaraz spróbuję ściągnąć i zainstalować ręcznie, "po staremu"

Edit: sprawdziłem, paczka .zip na serwerze głównym jest uszkodzona. Ściągnąłem z mirrora i normalnie zainstalowałem aktualizacje przez twrp. Co zauważyłem, to fakt że telefon nadal oferuje aktualizacje do najnowszej wersji, mimo że ta już jest zainstalowana. 

Pozdrawiam

Edited by dawidc1994

Spoiler

2) August 25th, 2017 (Will be released TODAY!)
MIUI 9 Developer ROM for Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5c, Mi Max 2, Mi Max 32G, Mi Max 64G/128G, Mi 4S, Mi 4c, Mi Note Pro, and Redmi 4X will be released to the public!

We will RELEASE ROM for 
Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5c, Mi Max 2, Mi Max 32G, Mi Max 64G/128G, Mi 4S, Mi 4c, Mi Note Pro, and Redmi 4X TODAY! 
STAY TUNED!

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...