ZduneX25

MIUI 9 7.8.10

Recommended Posts

Ręcznie zainstalujcie. Reupload romów poprawiają jeszcze jeden bug w Updaterze więc i tak nie weszło by OTA.

• Like 1

W miui 9 nie miał być jakiś menadżer aplikacji gdzie z jednego miejsca się ustawiało dla aplikacji i autostart i zarządzanie bateria dla tej aplikacji i jej powiadomienia i inne opcje? Gdzies to widziałem i to fajnie wyglądało, bo póki co by wszystkie powiadomienia działały trzeba nachodzić w różne opcje i poustawiac

• Sad 1

No ok ale ten dialog to nic nie mówi.. podaj treść błędu
Nie ma treści błędu. Na chwilę pokazuje się formatka do wyszukiwania po czym ekran, który wkleiłem we wcześniejszym poście.

Tap RN4X

eh jest jest. Albo ktoś da log z tego błędu albo będzie tak dalej.

• Confused 1

14 minut temu, jmakuq napisał:

Jak sprawdzić log?

Tap RN4X

masz jak byk napisane: Pokaż treść błędu. sam bym to zrobił ale u mnie wszystko jest ok na Note 4x

• Like 1

Polecam miui 9 z motywem android 8.0, który jest bezpłatnie do pobrania. Zauroczyłem się tym połączeniem, jakbym miał zupełnie inny nowy telefon. Co do samego miui 9 na plus zauważyłem pracę na baterii. Co do szybkości, to już wcześniej był szybki, więc dużej różnicy nie odczuwam. Sama ewolucja na plus, ale mam jedno pytanie. Przy aktualizacji przez twrp zaznaczyłem opcje, żeby zainstalowalo dedykowaną aplikacje, myślałem że da radę ją normalnie usunąć, ale nic z tego, dodatkowo dodało aplikacje wideo, które też mi się niepotrzebne, bo filmy oglądam w galerii, ktoś wie jak usunąć? Dołączam screen. 

Screenshot_2017-08-11-18-01-04-752_com.miui.home.png

masz jak byk napisane: Pokaż treść błędu. sam bym to zrobił ale u mnie wszystko jest ok na Note 4x
Widzisz, najprostsze rzeczy są najtrudniejsze

Treść błędu:
java.lang.SecurityException: "network" location provider requires ACCESS_COARSE_LOCATION or ACCESS_FINE_LOCATION permission.
at android.os.Parcel.readException(Parcel.java)
at android.os.Parcel.readException(Parcel.java)
at android.location.ILocationManager$Stub$Proxy.getLastLocation(ILocationManager.java)
at android.location.LocationManager.getLastKnownLocation(LocationManager.java)
at com.android.quicksearchbox.QsbApplication.getLastKnownLocation(QsbApplication.java)
at com.android.quicksearchbox.util.LocationHelper.startLocate(LocationHelper.java)
at com.android.quicksearchbox.SearchActivity.showCtaDeclaration(SearchActivity.java)
at com.android.quicksearchbox.SearchActivity$6.run(SearchActivity.java)
at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)

Tap RN4X

No a tak poza tym to musieli coś nakombinowac i zmienić emoji, echh. Były googlowe było dobrze

2 godziny temu, jmakuq napisał:

Widzisz, najprostsze rzeczy są najtrudniejsze

Treść błędu:

Dodaj uprawnienie na lokalizację dla apki Szukaj (lub Wyszukiwanie) lub wyczyść dane aplikacji.

ja instalowałem z TWRP, Potem w Aktualizacjach odpaliłem Recovery i wszedłem ku swojemu zdziwieniu do TWRP (3.1.1.0) i odpaliłem SU 2.79 i wszystko hula. A jak masz roota to odinstalujesz wszystko co zechcesz. Ja z zasady odinstalowuję Notes Xiaomi, Yellow Pages i ostatnio Opinie. GApps z zasady używam mocno okrojonych ale też ode mnie zależy czego. 

Nie wiecie czemu po wybraniu tematów w codziennych tapetach blokady ignoruje to i pokazuje nawet odznaczone kategorie? 

17 godzin temu, lesiu1989 napisał:

Witam

Mam prośbę może ktoś wstawić zrzut ekranu z ustawień aplikacji sms byłbym zobowiązany.

Redmi Note 4X

20751576_1647137085356393_995669040_n.png20751175_1647137115356390_1951934159_n.png

Edited by mrosi
Można? Można! Wystarczy chcieć...
  • Like 1

A ja sie tak zastanawiam, na 7.7.20 wgrałem to miui (na MI6) i podobno miał się zablokować bootloader... A u mnie się nie zablokował, twrp działa, mogę wgrać sobie dodatki Miuipolska bez problemu, więc o co chodzi?

Dajcie znać czy w końcu działają powiadomienia push w googlowym Inboxie. Po waszych komentarzach chyba się  jeszcze wstrzymam conajmniej z tydzień z update... 

• Sad 1

A ja sie tak zastanawiam, na 7.7.20 wgrałem to miui (na MI6) i podobno miał się zablokować bootloader... A u mnie się nie zablokował, twrp działa, mogę wgrać sobie dodatki Miuipolska bez problemu, więc o co chodzi?
O nic. Nic nie miało się stać.

Wysłane z MI6

Zauważyłem że jest łatwiejsze blokowanie aplikacji. Wystarczy swipe w dół i już jest kłódka. 

Czasem mnie męczy nadal błąd kurza  twarz. Chyba zrobię reinstall Chrome. 

Naciśnięcie na przełącznik "cichy" wcale nie wycisza telefonu :(

Edited by fps

Czy odtwarzacz muzyki nadal nie widzi plików z rozszerzeniem m4a? Da się go jakoś zmusić do tego? Jak zmienię rozszerzenie albo ręcznie pokaże to odtwarza.

15 godzin temu, dadi11 napisał:

No a tak poza tym to musieli coś nakombinowac i zmienić emoji, echh. Były googlowe było dobrze

teraz też są googlowe, z androidem 8 wyszły nowe emoji

• Like 2

16 godzin temu, Acid napisał:
Dodaj uprawnienie na lokalizację dla apki Szukaj (lub Wyszukiwanie) lub wyczyść dane aplikacji.

Pomogło dodanie uprawnień na lokalizację. Dziękuję

Wersja aplikacji

Tap RN4X

1 godzinę temu, cuben1ty napisał:

teraz też są googlowe, z androidem 8 wyszły nowe emoji

dobra, już sie doedukowałem, dzięki. w takim razie szkoda że google postanowiło tak zepsuć idealne emotki z nougata, a xiaomi wpycha je do miui :/

dobra, już sie doedukowałem, dzięki. w takim razie szkoda że google postanowiło tak zepsuć idealne emotki z nougata, a xiaomi wpycha je do miui :/
Kwestia gustu, mnie się dużo bardziej podobają te nowe. Dotychczas wymagało to ode mnie wgrania Magisk, co kończyło się problemami z SafetyNet. Także dla mnie duży plus.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Kwestia gustu, mnie się dużo bardziej podobają te nowe. Dotychczas wymagało to ode mnie wgrania Magisk, co kończyło się problemami z SafetyNet. Także dla mnie duży plus.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Będę się musiał przyzwyczaić, bo zmienianie po każdej aktualizacji jest bez sensu. Mi się podobał oryginalny kształt poprzednich i jakoś były lepiej czytelne

Mam pytanie, czy w miui 9 nadal przy połączeniach ikona wyciszenia mikrofonu jest w tym samym miejscu? na moim rn3p często gdy z kimś gadam mam problem że policzkiem się wyciszam mimo że nie widzę aby ekran przy uchu się podświetlał, to samo ma moja dziewczyna na redmi 4a ciągle się wycisza przy rozmowach, oba telefony na stabilnym najnowszym globalu.

• Like 1

8 minut temu, quaqua napisał:

w mi6 nie ma opcji zeby usunac znak wodny na zdjęciach, "shot on Mi dual camera"

Screenshot_2017-08-12-13-28-21-176_com.android.camera.thumb.png.aceced8c44a18706fd8a39eabdb37a47.png

I mnie tu na górze jest.

9 godzin temu, Mayex napisał:

I mnie tu na górze jest.

Aha, miejsce zmienione. Trochę dziwne nie sądzisz? :)

23 minuty temu, quaqua napisał:

Aha, miejsce zmienione. Trochę dziwne nie sądzisz? :)

Ja w sumie nie pamiętam gdzie było wcześniej :)

ale takie np. emotikony z android O mnie irytują

16 minut temu, sp4ubw napisał:

@quaqua

Zmienione? Od początku jest w tym samym miejscu.

W miui 8 to było w ustawieniach aparatu, a nie w trybach. 

Guest
This topic is now closed to further replies.