Skocz do zawartości

Miui 8.5.4.0 android 7.0


darson008

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem 8.5.4.0 no ale zdaje się wycofali 8.5.8.0.W każdym razie u mnie pokazuje że 8.5.4.0 jest najnowsza.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


U mnie tak samo, wczoraj jeszcze miałem możliwość aktualizacji a dziś już nie mam, pokazuje że 8.5.4.0 jest najnowsza. Czyżby coś było nie tak?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież co wersja jest to samo. Najpierw dostaje jakiś procent losowych osób. Jeśli żaden duży problem nie wyjdzie w międzyczasie to po kilku dniach dostają wszyscy. Wersje które wycofywali zwykle były kilka ładnych dni "na rynku". Także spokojnie każdy dostanie 5.8.0 w swoim czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://niebezpiecznik.pl/post/wylacz-bluetooth-natychmiast/

I Bluetooth załatany w najnowszej aktualizacji ;)

___________________________________________________

Faktycznie (masz racje Radier), po kolejnej aktualizacji samej aplikacji, znów pokazuje, że lipa :P

Edytowane przez k4t27y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i do mnie dotarła aktualizacja. Przed chwilą zaktualizowałem. Nic narazie powiedzieć nie mogę.  

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Na pewno głośność w trakcie rozmowy się poprawiła. Głośnomówiący jest też głośniejszy. To tak na początek.GPS " tylko urządzenie" fixa łapię w dwie sekundy z dokładnością do 12m i za moment 2m.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek wyłącza aplikacje Google? Gmail,  filmy, a może nawet Google App (od Google Now). Wyłączyłem na 8.5.4 je wszystkie, włącznie z Google App i nie miałem bootloopa, jednak po przeczytaniu kilku wątków na anglojęzycznych forach boję się zrobić to ponownie (mam zablokowany bootloader, stable global). 

Opcja wyłączenia niektórych aplikacji pojawia się po wyłączeniu optymalizacji MIUI w opcjach programistycznych. 

Pozdrawiam i czekam na wszelkie informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z zatrzymywaniem. Wydaje mi się, że to bezpieczna opcja, która jest w romie. Na pewno nie ma bootloopa jeśli się ma root'a i się przez titanium backup wywali te wszystkie apki. Wtedy jest to permanentne a telefon od razu zyskuje więcej życia dzięki takiemu prostemu zabiegowi ;) 

Wątpię, żeby zamrożenie zwykłe apek mogło powodować bootloopa. System powinien sobie z tym lekko poradzić, może na tych forach ktoś coś namieszał, bo samo z siebie się nic złego raczej nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Google App połączyli (linked with) Google Play Services i dlatego tak się działo, dzieje. Postów na ten temat na oficjalnym forum jest kilka... Poza tym 8.5.8 sprawuje się bardzo dobrze, fix GPS, rozmowy przez telefon w porządku, bateria trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam na romie V8.5.4.0.NCFMIED z baterią miałem słabo - czytaj nie byłem zadowolony. Na 8.5.8 jest lepiej - czytaj jestem zadowolony. Jakoś rozmów według mnie poprawiła się. Swoja drogą ciekaw jestem jak bateria trzyma na MIUI: 7.9.21 w porównaniu do Global Stable 8.5.8? Czy warto przejść pod tym kątem i kątem ogólnej pracy systemu na miui 7.9.21 ?

Edytowane przez 225rgnusmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polecacie zainstalować wyskakującą aktualizację MIUI V8.5.8.0 NCFMIED stab. 358MB ?

Obecnie mam 8.5.4.0, android 7.0. Jak dotychczas nie zauważyłem problemów z baterią, ale nie korzystam intensywnie z tel.Mam też na noc ustawione oszczędzanie baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...