Skocz do zawartości

Miui 8.5.4.0 android 7.0


darson008

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wojusek napisał:

A skąd wiesz jak korzystam z telefonu? Nawet moja żona tego nie wie... I tak,  mam mnóstwo apek w tle z których korzystam.

Czy aby na pewno piszemy o tym samym? Masz na myśli rejestrowanie swojej aktywności / powiadomienia / itp? Bo ciężko pracować na aplikacji, która nie jest uruchomiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu użytkowania mogę stwierdzić że:

-zostaje więcej pamięci ram(wcześniej około 1,3 teraz 1,5-1,6)

-prawdopodobnie usunięto błąd z wybudzeniem telefonu 2klikiem po dłuższym nieużywaniu

-w mojej opinii bateria trzyma krócej

-w galerii dodano przydatna funkcje (ostatnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.5.4.0 jak dla mnie zamulalo telefon... Zdecydowanie lepiej użytkowało mi się go na wcześniejszej wersji. A teraz przeszedłem na miuipolska i jest bajka. Śmiga wszystko jak powinno - do tego kwestie estetyczne - jak.dla mnie jest poprostu przyjemniejszy w wyglądzie :) polecam wyprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

u mnie w nowym telefonie (Redmi Note 4 Global ze Sferisa) od razu zainstalował się Android 7 i MIUI 8.5.4.0.

I mam jeden problem, z którym nie mogę sobie poradzić: narastający dźwięk dzwonka połączenia przychodzącego.

Nigdzie tego nie włączałem, a co gorsza nie mogę znaleźć opcji, żeby to wyłączyć.

Ma ktoś podobny problem lub wie jak sobie z tym poradzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dd4422 napisał:

Naciskasz ikone telefonu (słuchawka), nastepnie trzy kreseczki po lewej stronie, wybierasz ustawienia - połączenia przychodzące i odznaczasz narastający dzwonek.

No niemożliwe, to działa:)

Dziękuję bardzo za pomoc.

Wydawało mi się, że szukałem wszędzie, ale okazało się, że tylko mi się wydawało;)

Przejrzałem całe menu ustawienia, ale w tym miejscu nie szukałem.

Jeszcze raz dzięki, obecnie mam telefon idealny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Na poprzednim było dobrze, ale tu rzeczywiście dłużej łapie sygnał. Jak z dokładnością, nie wnikam. Jak już złapie, raczej się nie urywa. Nie miałem okazji na tym romie sprawdzać na dłuższej trasie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wygraniu miui polska, miałem problem z wejściem w opcje programistyczne. Każda próba wejścia powodowała zamknięcie opcji ustawień... Niestety nie miałem czasu na kombinacje (potrzebowałem telefon na rano) i skończyło się na global stable... Jak będę miał trochę więcej czasu, to jeszcze się pobawię.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni zastanawiam się dlaczego same resetują mi się aplikacje oraz dlaczego podczas słuchania muzyki z aplikacji w tle co jakiś czas wyłącza mi aplikacje. Teraz dopiero uświadomiłem sobie ze telefon zaktualizował mi się do Globala 8.5.4.0

 

Ogólnie to nie zauważyłem żadnej różnicy oprócz właśnie samo-wyłączających się aplikacji. Zużycie ramu takie jak było, bateria też trzyma podobnie. Nie widzę nowych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał, że zapomniałem wyłączyć automatyczną aktualizację i Redmi postanowił się zaktualizować...

Od aktualizacji przy uruchomieniu mapy mam komunikat o zatrzymaniu aplikacji google. Poza tym w budynku lokalizuje dużo mniej dokładnie niz przed aktualizacja, a bateria działa wyraźnie krócej. Szlag! Chce starszej wersji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, arekss16 napisał:

Od kilku dni zastanawiam się dlaczego same resetują mi się aplikacje oraz dlaczego podczas słuchania muzyki z aplikacji w tle co jakiś czas wyłącza mi aplikacje. Teraz dopiero uświadomiłem sobie ze telefon zaktualizował mi się do Globala 8.5.4.0

 

Mam to samo choć nie aktualizowałem słuchawki (A6.0.1 i M8.2.10.0), wkurza to gdy odpalam sobie zapisywanie śladu GPS czy rozmawiam przez skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...