Skocz do zawartości

Miui 8.5.4.0 android 7.0


darson008

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz wasz problem to jest 10 sekund i MIUI wcale nie musi go naprawic bo tu nie ma co naprawiac. Jak ci sie nie chce to masz problem ja o nim juz nawet nie mysle bo sie go pozbylem.
W miui na Androidzie 6 nie było z tym problemu. Także to może wojna miui może whatsappa. Nie wiem. Po prostu lubię jak wszystko działa. Kiedyś się bałem i kombinowałem jak Android raczkował i trzeba było kombinowania żeby coś z nim zrobić. Dzisiaj root mi jest potrzebny żeby zmienić dpi systemu i wywalić aplikacje które producent mi wciska a ja ich nie chce. Może kiedyś będę mógł używać telefonu nie kombinując i wiedząc że wszystko będzie działać tak jak należy. Zresztą nie mam czasu naprawiać wszystkich błędów programistów. Są ciekawsze rzeczy do roboty :)

Wytapatalkowane z Szajomi Nołta 4 Glołbal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie i wybaczcie błędy bo jestem tu nowy i pewnie jeszcze nie znam wszystkich zasad tu panujących.

Po zaktualizowaniu do Miui 9 oprócz braku tłumaczenia niektórych funkcji o czym wspominaliście, nie działa mi parę opcji o których mowa w tym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=itq6uyM_BhA

#6 nowy gest (przeciąganie ekranu w górę) od 7.28 (czas na filmiku)

#7 tryb cichy od 8.07 (czas na filmiku)

#11 funkcje eksperymentalne od 11.02 (czas na filmiku)

 

Myślicie, że to będzie jeszcze dodane?

Edytowane przez jacek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia ‎11‎.‎11‎.‎2017 o 17:39, deiwid63 napisał:

jacek79

Zainstaluj MIUI Polska i będziesz korzystał z udogodnień bo wersja Globalna to jak dlamnie ALPHA. Możesz pokusić sie też o instalacje EPIC MIUI9 co w moich oczach jest najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam

Ja chciałem zacząć przygodę z MIUI Polska ale napotkałem problem.
Odblokowałem bootloadera oficjalną drogą. Wszystko poszło ok.
Zainstalowałem TWRP i niby ok ale np. jak w TWRP wybiorę reboot recovery to ni chu chu nie chce zrestartować do TWRP tylko uruchamia androida.
No więc znalazłem najnowszą wersję TWRP 3.1.1-0 ale problem mam taki sam. Reboot Recovery w TWRP nie powoduje wejścia do TWRP tylko do androida.
Czy to normalne? Czy może spowodowane jest tym, że nie mam roota?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2017 o 14:34, Heisenberg napisał:

@jacek79 a jaki masz soft? Bo przypuszczam, że masz Globala, a ten kolega z filmiku posiada wersję xiaomi.eu (miuipolska.pl)

Przepraszam, że tak późno odpisuje. Tak, mam wersje Global. Telefon mam z Playa więc nie wiem czy przejście na wersje eu nie spowodowałoby utraty gwarancji. 

Moja paczka z aktualizacją ważyła około 256 mb, myślisz, że tak ważąca kilka razy więcej będzie miała brakujące opcje? 

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=321&mobile=no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deiwid63 napisał:

Zainstaluj jeszcze raz - ja tej wersji nie używam bo źle działa i ktoś powinień to napisać. Napisze dużymi literami wersja TWRP 3.1.1-0 Zle Działa.

Można instalowac wersje RedWolf-V3.1_018-mido TWRP z XDA i wersje TWRP 3.1.1.1 z 4Pda - jest to poprawiona wersja TWRP 3.1.1.0 i działa dobrze, niestety tą bez rejestracji na 4Pda nie ma możliwości pobrania, a rejestracja wymaga znajomości języka rosyjskiego do wpisania Capatcha więc podam wam link.

Download twrp-3.1.1-1-mido_040817140416

http://www48.zippyshare.com/v/FzwqD9gB/file.html

Pozdrawiam

 

 

mariusz.ur on już jest w TWRP  nie może zrobić reboot do TWRP bo restartuje mu do systemu Android.

Wielkie dzięki. Na RedWolf wszystko działa idealnie :-)
Który bardziej polecasz? RedWolfa czy TWRP z 4Pda?

Czy po instalacji RedWolfa również wymagana jest instalacja lazyflasher-no-verity-opt-encrypt?

Edytowane przez meriox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, deiwid63 napisał:

Ja lazy instaluje zawsze. TWRP osobiście używam z 4pda, ale RedWolf też jest spoko nie pamiętam dokładnie dlaczego zrezygnowałem z Red.        Pozdrawiam

Lazy  powinno się instalować po instalacji romu czy przed bo w necie są różne informacje na ten temat :-/

Według tego co piszą twórcy RedWolfa, w przypadku tego recovery nie trzeba instalować Lazy.

Czy ktoś wie jaki jest objaw braku Lazyflashera w przypadku kiedy on jest niezbędny? ROM się nie zainstaluje? Podczas instalacji wystąpią jakieś błędy?

Edytowane przez meriox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...