Skocz do zawartości

Miui 8.5.4.0 android 7.0


darson008

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie szybko poprawią i coś wypuszczą. Ja nie mam opisywanego problemu z jakością rozmów, jest OK, nie ma przesteru, a rozmówcy słyszą mnie bardzo dobrze. Mam wersję Global, telefon kupiony w Sferis. Ja bym poczekał, bo ogólnie w tych pieniądzach telefon super. Potrzebowałem 'woła roboczego' z dużym ekranem i dobrą baterią:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersje GLOBAL używaną 2 tygodnie, faktura zakupu też z jakiegoś sklepu ale nie pamietam jakiego a nawet nie mam jak sprawdzić bo jestem w delegacji. Telefon miał być po to by nie nosić drugiego służbowego, jednak narazie musiałem wrzucić karte do drugiego bo nie dało rady, nagle mnie moj rozmówca przestawał słyszeć. Co ciekawe teraz na jednej karcie jest przywoicie albo tak się akurat udało.Jeżeli chodzi i sam telefon to jest ok,ładna obudowa no i smigajak nalezy , bateria spoko gorzej z jakością zdjęc. 

Edytowane przez mmmariuszekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się niecierpliwi to może samemu wgrać tą aktualizację:

http://bigota.d.miui.com/V8.5.4.0.NCFMIED/miui_HMNote4XGlobal_V8.5.4.0.NCFMIED_c0c5733b02_7.0.zip

Wystarczy wgrać do pamięci wewnętrznej telefonu i z poziomu systemowej aplikacji do aktualizacji w opcjach wskazać gdzie się plik znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian w pracy telefonu na lepsze nie zauważyłem niestety. Jedyne co udało mi się zrobić to zawiesić dwie aplikacje ( google maps oraz chrome) czego wcześniej nigdy nie uświadczyłem przez 3 miesiące korzystania z globala 8.2.5.0 czy miuipolska. Bateria trzyma mi sporo krócej. Do tego ilość wolnej pamięci ram przy moim użytkowaniu nie spadała poniżej 1,2gb a tu już do 900mb zjeżdżało. 

Moja opinia jest taka że nie warto instalować, lepiej poczekać na bardziej dopracowana wersje miuipolska i wtedy mieszać softem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jest atualizacja 8.5.4.0 NCFMIED z 8 sierpnia.

Zmiany:

System: New-A smarter and more efficient CPU allocation strategy(04.05)

Other:

New-Android 7.0 update(08.08)

Fix-Couldn't download apps from googleplay in some cases(08.08)

Wstrzymam się kilka dni,jeśli nie wycofają to zaktualizuje.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, McAndreas napisał:

Z wydajnością jest podobnie, ale z zarządzaniem pamięci RAM jest inaczej, zawsze jak czyściłem, to ilość wolnej pamięci RAM zostawało około 1,5 GB, a teraz zostaje tylko około 1,2 GB

potwierdzam, u mnie tez ram kuleje:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po aktualizacji. Pierwsze co rzuca się w oczy i wygląda okropnie to białe ramki ikonek. 
Zauważyłem drobną zmianę, polegająca na tym iż np przy dodawaniu plików do wysłania na dysk, tudzież w galerii jest info o ostatnim zdjęciu. Dodatkowo w galerii obok daty, jest info gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli chodzi o wydajność itp nie czuje różnicy. Po aktualizacji do MIUI 9 zrobie wipe.

Screenshot_2017-08-16-21-15-02-961_com.miui.home.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...