Skocz do zawartości

Rom Note 4x MediaTek


Guzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam Redmin Note 4X, 4GB/64GB na procesorze MediaTek Helio X20. Wersja MIUI 8.5 MBFCNED. Nie mogę nigdzie zlokalizować ROMu przetłumaczonego, a niby na allegro sprzedają taką wersję z takim procesorem i opisują jak "OFICJALNA WERSJA GLOBAL Z PEŁNYM POLSKIM JĘZYKIEM ORAZ WSPARCIE GOOGLE!". Gdzie taki ROM można pobrać?  Na stronie MiuiPolska widzę do pobrania - Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 4 (4X) Snapdragon a ja mam jeszcze inną wersje - 4X MTK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi mi o oficjalne aktualizacje ? 

Co do rom to próbowałem instalacji, tzn miałem już problem na poziomie odblokowania, podłączając tel do kompa,  wystąpił problem z instalacją sterowników MT65xx, nawet nie wiem co to jest. Kierując się poradnikiem, utknąłem na punkcie 6.5, podpunkt 5, kiedy tel podłączony przez USB trzeba wyłączyć i włączyć w trybie fastboot. Tu jest problem ze sterownikami które nie chcą się zainstalować, właśnie wspomniane MT65xx, oraz jakieś nieznane urządzenie. Jak próbowałem włączyć tel w trybie fastboot to pojawiła się tylko grafika i nic więcej, tak wisiał sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 4x MTK nie istnieje od tego zacznijmy. Jeżeli masz MTK, to masz Redmi Note 4. Szukasz na en.miui.com, pobierasz i instalujesz lub odblokowujesz BL, i instalujesz xiaomi.eu... Co do sterowników, spróbuj inny kabel/inny PC
Jest note 4x na mtk. 4/64 z Helios x20 w obudowie od snapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na polskim rynku często się on pojawia więc sami sobie robimy zamieszanie ;)

Zresztą chyba sens tej dyskusji jest żaden. Bo ja rozumiem o co Ci chodzi, Ty zapewne też rozumiesz moj punkt widzenia a że wyciągamy z tego odmienne wnioski to już nasza indywidualna sprawa ;)

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k3lt

Ja ogarniam wersje RN4 ale jak czasem patrze na Allegro to się zastanawiam o co im chodzi więc ktoś zielony w temacie to już tak naprawdę nie wie co robić :( 

Celowe zagranie sprzedawców aby kupujący był zdezorientowany. 

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wygląda. 

Screenshot_2017-08-24-16-41-21-804_com.android.settings.png

A z nazewnictwem jest o tyle problem że robi się zamieszanie przy zakupie akcesoriów. Dwa razy kupowałem szkło, dziwiłem się że nie pasuje, szkło jest minimalnie za małe. Z etui też problem, mój model posiada 6 otworów na głośnik, w sumie 12, w etui które ostatnio kupiłem było 10 otworów. Teraz wiem że muszę szkło kupić pod Redmi Note 4 a 4x. Ale gdybym nie zajrzał na forum to przecież bym pewnie kupował dalej dla 4x :)

Edytowane przez vinis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...