Skocz do zawartości

Dual USB Drive 3.0


Bobos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem kompletnym laikiem, wiec bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam Note 4 3/32 i niedawno (do)kupiłem  sobie pendrive Dual USB Drive 3.0 firmy SanDisk. Niestety po włożeniu go do gniazda (ładowania), cisza.... telefonik go nie widzi, czy coś trzeba zrobić dodatkowo? Na Youtobe jest nie wiele na ten temat, a jesli już coś jest to nikt nie ma z tym problemu, lub nie jest do końca przedstawione zagadnienie. Próbowałem w ustawieniach różne kombinacje i nic. Tym bardziej mnie to poirytowało, że stara poczciwa nawigacja  Lark5 Wifi, od razu widzi i wszystko śmiga aż miło. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format pendrive zrobiłem, nawet zmieniłem FAT32 na NTFS i w telefonie nadal brak kontaktu (dla porównania w nawigacji, działał i działa, w PC też działa bezproblemowo) wydaje mi się że może to być coś z telefonem, powtarzam telefon jest kupiony nowy, mam go 2-3 tygodnie, karta SIM działa poprawnie, karta mikro SD również... Bez pedrive - da się żyć, no ale trochę wkurza i irytuje, no bo czemu nie chce działać?  :( Może telefon wymaga jakich działań spatowania, debugowania czy cóś.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że na telefonie nie mam TWRP, wogóle  nie mam Roota i chyba dlatego ten model tak ma, że USB nie czyta, jeśli jest fabryczne oprogramowanie, ...są to moje przypuszczenia. 

Co do obsługi usb 2.0 - nie raczej chyba nie to, model tel jest z tego roku, lub najpóźniej z 2016, a sam pendrive jest "kompatybilny wstecznie z USB 2.0" 

dla formalności podsyłam zrzuty z dwóch aplikacji i trzeci, parametry mojego telefoniku.

Na tym etapie wiedzy, póki co daje sobie spokój  tematem.. dzięki za pomoc :) 

11.JPG

22.JPG

33.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...