argentina10

Aparat zawiesza się

Recommended Posts

Hej czy u was na serii Redmi też występują problemy z systemowym aparatem w postaci częstego zawieszania się. Przykładowo robię fotę , potem drugą i już łapie zamułę i w podgląd nie wejdę. Później wyskakuje że aplikacja przestała działać i coś tam coś tam. Weźmie się czekaj i jakoś się odmula . Problem występuje głównie na głównym aparacie. Często też po wejściu w galerie niektóre zdjęcia nie wyświetla od razu tylko są całe czarne... Czy ktoś ma ten sam problem ?  Dodam że system postawiony na nowo EU , galeria nie ma tylko kilkanaście zdjęć a fotki zapisują się na karcie pamięci

Nie. Jak ma xiaomi.eu Stable to może mieć CN. Śmieć jest wtedy gdy rom przedstawia się jako Global Stable i ma CN.

Wysłane z MI6

6 godzin temu, Acid napisał:

Nie. Jak ma xiaomi.eu Stable to może mieć CN. Śmieć jest wtedy gdy rom przedstawia się jako Global Stable i ma CN.

Wysłane z MI6

Dokładnie tak jak mówisz. No nic wygląda na to że z kartą pamięci jest coś nie halo bo na kompie też czasami robiła fochy ale myślałem że to wina czytnika...

Potwierdzam to jest wina karty pamięci która łapie po prostu zawiechy. Po przełączeniu na zapis zdjęć w pamięci wewnętrznej aparat jak i galeria śmiga aż miło. 

Guest
This topic is now closed to further replies.