Skocz do zawartości

XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker


mast0505

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Ja mam trochę inne pytanie ale dotyczy głośnika o którym mowa w tym temacie. W jaki sposób głośnik sygnalizuje naładowanie baterii 100%. Mam go podłączonego od ok. 3h do ładowarki 5V 2A od Redmi Note 4. Włącznik głośnika podczas ładowania najpierw pulsował na czerwony kolor, później zaczął pulsować na biało i tak przez cały czas. Czy to oznacza że głośnik jest naładowany czy cały czas się ładuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pkonrad napisał:

 Czy to oznacza że głośnik jest naładowany czy cały czas się ładuje?

Mój jak się ładuje to pulsuje na czerwono. Co się dzieje jak się naładuje napiszę Ci za parę minut bo go doładowuję. Jak jest włączony to gada po angielsku (albo chińsku) jaki ma stopień naładowania, po naciśnięciu najniższego klawisza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję ze złączem na karty SD:

0cc43d1317fdbde459be095541cff1b0.jpg07442408ecfd0049dca7aea6f000691c.jpgd80425079a4c65000476bfae6fbbe38e.jpg

Nie śmiej się z koloru, głośnik jest dla córki :) Dzięki serdeczne za pomoc, zawsze można liczyć na Ciebie.

 

PS. Głośnik gra stereo.

Na tym sample możesz sprawdzić swój.

 

Edytowane przez pkonrad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pkonrad napisał:

Mam wersję ze złączem na karty SD:

Nie śmiej się z koloru, głośnik jest dla córki :)

 

Nie śmieję się, też fajny (ja mam złoty, a w zasadzie "szampański" bo tylko taki mieli). Mój po naładowaniu mruga na niebiesko, ale niestety gra mono.

A jednak stereo, czyli to co jeden ze sprzedawców twierdził to nieprawda, tylko efekt przy takim rozstawieniu głośniczków mizerny.

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik jak za tą cenę gra naprawdę bardzo dobrze. Dzwięk jest czysty, bass jest dość mocny. Za 25 $ to super sprzęt.

 

Edit:

Mój głośnik prawdopodobnie ma walniętą baterię. Nie trzyma nawet 1.5 h przy słuchaniu muzyki tak na 70-80 % mocy. Bateria ładuje się ok. 1.5 h i pokazuje że jest full. Według miernika załadowało się 782 mAh, a to jest mniej więcej połowa pojemności jaką deklaruje producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker
  • 7 miesięcy temu...

Orientuje się ktoś, czym się różni wersja MDZ-15-DB od MDZ-26-DB? Wcześniej czytałem, że jedynie zawartością opakowania (do 15tki jest dołączany pokrowiec). Teraz natomiast mam oba modele i widzę już jedną drażniącą różnicę. W 15tce dźwięk uruchamiania i komunikaty głosowe były krystalicznie czyste z basem. Natomiast w 26tce brzmią, jakby ktoś je skompresował walec-zipem. Czy to kwestia modelu, czy może roku produkcji? Oczywiście oba mają komunikaty w języku angielskim i nie posiadają gniazda micro-sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odpowiem na swój post :) Otóż różnic między modelami MDZ-15-DB, a MDZ-26-DB jest ciut więcej, niż tylko jakość dźwięku komunikatów. Modele posiadają różne płyty główne i nie trzeba tutaj być specjalistą, żeby to zauważyć ;-) 15-ka wygląda na zdecydowanie bardziej starannie zrobioną. Nawet te małe płytki ze złączem do mikrofonu się od siebie różnią. Ogólnie płyty pasują zamiennie do obu głośników, jednak nie polecam wymiany - złącze od przycisków ma inaczej ułożone piny i w rezultacie przyciski zaczynają działać w dziwny sposób.

20190726_173539_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...