Skocz do zawartości

Zakup Redmi za obecnego Note 2 Primera do 800zl


Axles

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o porady z Waszych własnych doświadczeń który telefon z serii Redmi jest na dziś dzień jednym solidniejszych, stabilniejszych itp. Ogólnie w moim Redmi note 2 po 1,5 roku padł sensor żyroskopu i magnetyczny, głośnik od dłuższego czasu działał jak mu się podobało co okazało się przypadłością częstą w tym telefonie o czym osoby zgłaszają na forum. Chciałbym telefon Redmi dostępny w Polsce chyba że w sklepach typu GearBeast, IBuyGo itp. Taki na który bezproblemowo da się wgrać miui polska najlepiej jak najnowszy.

Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 3s pro bym proponował. Mam 1,5 roku, a bateria działa dalej jak nowa. Nic nie wiesza i wystarcza mi do wszystkiego, a dużo robię na telefonie. :) Jeżeli 5 cali nie jest dla Ciebie za małe to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, wezmę na pewno pod uwagę. Tak realnie ile ci bateria trzyma bo w moim po 1h potrafię mieć 65% jadąc tylko z google mapami i czytając forum jest to zdecydowanie wina miui bo na świeżym systemie zdecydowanie lepiej. Jedynie z minusów co widzę to dużo słabszy procesor i brak wifi Ac ale za to więcej ramu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...