Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem RN4X


adrianwu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis przyszedł do mnie zakupiony w polskim sklepie Xiaomi Redmi Note 4X. Telefon uruchamialem po raz pierwszy i nie chce sie on uruchomić. Telefon zatrzymuje sie w miejsu w momencie wyświetlenia loga "Mi.com" i może tak stać kilka godzin, słychać przy tym jakieś "trzaski" odbiegające z wnętrza telefonu.

 

Spróbowałem wejść w recovery, wtedy wyswietla mi sie inny obraz, z odniesieniem do strony pcsuite.mi.com.

Jaka może byc tego przyczyna? Czy da sie to naprawić samemu, czy wymieniać telefon na nowy w ramach rękojmi?

Dodaję zdjęcia, pokazujące jak to wygląda. 

20170804_165942.jpg

20170804_130404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Kupiłem niedawno Xiaomi Redmi Note 4X i chciałem zainstalować na nim ROM Miui Polska (telefon z odblokowanymi bootloaderem) i wszystko szło dobrze do momentu instalacji romu bo gdy ROM zaczął się ładować po ok. 1% telefon się wyłączył i teraz mam telefon bez jakiego kolwiek softu nie wiem co robić serwis Mi Center to ostateczność może ktoś mógłby mi pomóc?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelamd napisał:

U mnie przy próbie wyszukania telefonu w MiFlash pojawia się komunikat "określone rzutowanie jest nieprawidłowe" co mam zrobić?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuj innej wersji MiFlash. Niektóre są badziewne i problematyczne, a inne działają od razu. Najlepiej napisz jaką masz teraz, może spróbuj trochę starszej wersji. Oczywiście odinstaluj tą co masz (najlepiej jakimś programem, który wykrywa też śmieci pozostawione przez programy, np. Revo Unistaller), potem zainstaluj inną wersję i oczywiście sterowniki z niej. Przed wgrywaniem podłącz też telefon w trybie fastboot, żeby system znalazł sterowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelamd

Czyli masz tą wyjątkową edycje Note 4 mającą MTK a obudowę z edycji Snapdragon więc system jest ok który pobrałeś. 

Przed chwilą, k3lt napisał:

Masz wersje na Mediateku i probujesz flashowac MiFlashem, pogratulowac.

Od Redmi Note 2 można MTK przez MiFlash robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...