Jump to content

Recommended Posts

• Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najnowszy, jeszcze ciepły FW 0.0.9.98 PL PL-FW-0.0.8.98.zip

OK. I tak nosiłem się z tym zamiarem. Założę nowy połączony wątek z Mi Fit MOD dzisiaj.

Już goście kombinują:

Posted Images

Jak sprawuje sie zegarek podczas monitorowania aktywności np. biegania? Jest szansa ze będzie mierzyl puls bez konieczność zatrzymywania,? Gps sie nie gubi? Używałem mi band 2 czy tutaj będzie podobnie? Czy może poprawili czujnik?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

16 minut temu, tomasznowak napisał:

Super ta nowa czcionka. Znalazłem jeden nie przetłumaczony wyraz i dwie opcje bez podpisów. 

Pobierz jeszcze raz FW, bo podmieniałem wczoraj później. 

A z tymi brakującymi póki co trzeba się wstrzymać, bo nie mogę znaleźć 2 offsetów.

Edited by tomurbanowicz

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem tego zegarka i tutaj pojawiają się pytania.

A mianowicie jak zegarek się spisuje podczasz codziennego użytkowania chodzi mi tu o płatność działania zacinki itp.

I ostatnia sprawa widzę że można wgrać mu pl menu i teraz pojawia się pytanie na alliexpres są dwa typy wersja chińska i za parę $ więcej wersja angielska , czy opłaca się dopłacić ? Czy poprostu kupić najtaniej chińczyka i wgrać polskie menu ?

Polecacie ten zegarek ? A może macie jakąś inną propozycję Smartwatch z wytrzymalą baterią ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

11 minut temu, Szerszen91 napisał:

Czyli nie przepłacać brać chińczyka i samemu wgac.

Albo jeszcze chwilę poczekać, aż naprawdę taka wersja się pojawi. Dodatkowo podobno 20-tego mają coś nowego pokazać, zegarek, albo opaskę (Amazfit).

Wiem że się powtarzam i może to tylko wada mojego zegarka lub telefonu. Nie wiem czego, ale ma tym modzie nie działa znowu, u mnie oczywiście znając moje "szczęście" , synchronizacja AGPS, a bez tego pogoda jest po chińsku i w ogóle nie aktualizuje się z moją lokalizacją.

11 minut temu, tomasznowak napisał:

Wiem że się powtarzam i może to tylko wada mojego zegarka lub telefonu. Nie wiem czego, ale ma tym modzie nie działa znowu, u mnie oczywiście znając moje "szczęście" , synchronizacja AGPS, a bez tego pogoda jest po chińsku i w ogóle nie aktualizuje się z moją lokalizacją.

To jest niemożliwe co piszesz o pogodzie. Spróbuj zainstalować na czysto.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...